Taniec nowoczesny & Hip-hop

To powrót do korzeni muzyki i kultury hip hop. Podczas zajęć skoncentrujemy się głównie na sposobie poruszania się w hip hopie, zabawie rytmem i choreografiach bazujących przede wszystkim na podstawach hip hopu takich jak bounce czy charakterystyczny feeling poprzez który odwzorowuje się beat w muzyce. Na zajęciach pojawią się również liczne ćwiczenia kondycyjne, koordynacyjne oraz rytmiczne.

Na zajęciach poznajemy podstawy wielu technik tańca (m.in. hip-hop, street, pop jazz), wykorzystujemy elementy różnych technik tańca, zaczynając od Old school’u aż do technik współczesnych.

Choreografie łączą podstawowe kroki w dynamiczna i energiczna całość. Po dłuższych ćwiczeniach nauczymy się izolacji, lekkości i płynności ruchu. Systematyczność pozwoli nam wzmocnić mięśnie, poprawić koordynacje ruchowa i wydolność organizmu.

TANIEC NOWOCZESNY:

Taniec nowoczesny jest to mieszanka różnych styli tanecznych, od jazzu po breakdance, przez hip-hop, dancehall, videoclip dance i innych. Jest to uogólniona nazwa dla wszystkich styli, które tworzą taniec nowoczesny. Poprzez przekazywanie emocji i kombinacji ruchów tworzy sie układy, które widujemy w teledyskach, na pokazach, czy imprezach.

UWAGA! kursy przy których nie widnieje data rozpoczęcia, już się rozpoczęły. Zapytaj o poziom grupy i dostępność miejsc: nova.krakow@novaszkolatanca.pl

Do każdych zajęć kursu możesz również dołączyć online. W przypadku planowanej nieobecności, możesz zamienić opłacone wejście stacjonarne na dostęp online ( przez platformę ZOOM) lub otrzymać dostęp do nagrania, pod warunkiem, że powiadomisz nas o tym pisemnie ( e-mail, sms lub wiadomość na fb) najpóźniej 1,5 h przed zajęciami.

Poinformuj mnie o nowych kursachAdministratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest „Nova” Anna Bełech nip 6762032208. z siedzibą
przy ul. Grabowskiego 11/5 31-126 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą
przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Prowadzący

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398