Commercial Dance

Commercial Dance  to połączenie wielu stylów tanecznych, między innymi: Hip-Hop, Sexy Dance, High Heels, Street Dance oraz Jazz.

 

Tańczy się go do różnorodnej muzyki, w zależności od aktualnych trendów. W dużej mierze czerpie inspiracje z muzyki R&B, soul, pop i kultury hip hop. To właśnie na tych zajęciach można nauczyć się choreografii do piosenek ulubionych artystów.

 

Commercial dance to styl taneczny, który jest wykorzystywany w klipach topowych gwiazd muzyki pop, w filmach muzycznych i na koncertach.

 

Te zajęcia rewelacyjnie rozwijają możliwości własnego ciała, to bardzo dynamiczny i energetyczny styl tańca, który pozwoli Ci na wszechstronny taneczny rozwój. Różnorodność wykorzystywanych technik poprawi motorykę Twojego ciała i sprawność fizyczną, a dzięki szybkiemu przyswajaniu nowych umiejętności zyskasz zdolność do wykonywania coraz bardziej zaawansowanych i efektownych choreografii.

 

Commercial dance to zajęcia pełne energii, nauczysz się choreografii, zmysłowych ruchów, popracujesz nad pewnością siebie i przełamywaniem barier. Te zajęcia pozwolą rozluźnić się i oderwać się od trosk dnia codziennego, wyzwoli wszystkie drzemiące w Tobie pokłady energii!

 

Wiedzę i nabyte umiejętności z zajęć można wykorzystać wszędzie. Dzięki różnorodności tego stylu może być zatańczony na klasycznej imprezie, sali bankietowej lub w klubie.

 

Podczas koncertów zwracasz uwagę na ciekawe kroki tancerzy? Lubisz oglądać teledyski, i chcesz się w nich poczuć, a przy tym spalić zbędne kilogramy? Jeśli tak, to zajęcia idealne dla Ciebie!

 

Wybierz kurs

Commercial Dance
trener:
Weronika Galewicz
poziom:
Początkujący ( I )

Poniedziałek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala taneczna

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.
922):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych
osobowych przez “Nova” Anna Bełech nip 6762032208. w celu otrzymywania ofert marketingowych

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest “Nova” Anna Bełech nip 6762032208. z siedzibą
przy ul. Grabowskiego 11/5 31-126 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą
przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Kup teraz!
Kup teraz!