O nas

1 logoSzkoła powstała w 2007 roku jako krakowski oddział największej na rynku śląskim Szkoły Tańca Nova.

Dostosowując się do specyficznego klimatu i warunków miasta , w którym nasza szkoła się znajduje, obraliśmy własną drogę, pozwalającą sprostać oczekiwaniom wyjątkowego krakowskiego klienta.

Postawiliśmy na kameralność i indywidualizm. Niewielkie grupy sprawiają, że nikt nie jest anonimowy, a ścisły kontakt z instruktorem i miła atmosfera są gwarancją efektywnej nauki i przyjemnie spędzonego czasu. Niewątpliwie pomaga w tym dobra lokalizacja, w samym sercu Krakowa – 5 min piechotą do Rynku Głównego oraz dogodny dojazd tramwajowy i autobusowy. Urokliwa  kamienica z pełną klimatu salą taneczną, wyposażoną we wszystko co trzeba: lustra, olejowany, dębowy parkiet na drewnianych legarach, salę z wentylacją i klimatyzacją i ostatnio zakupionym oczyszczaczem powietrza.

Dbamy o jakość- zarówno w metodach nauczania, obsłudze naszych gości, jak i tworzeniu przyjaznego, komfortowego miejsca do aktywnego wypoczynku. Nauka tańca musi być przyjemna. Instruktorzy to nie tylko świetni tancerze i przemili ludzie ale przede wszystkim utalentowani , wykwalifikowani nauczyciele – obdarzeni charyzmą i pasją.

Oferta kursów tanecznych skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych, ale znajdzie się również coś dla młodzieży. Techniki tańca nowoczesnego, współczesnego, klasycznego. Orientalny taniec brzucha lub latynoska salsa. Dla par- taniec towarzyski, użytkowy discofox czy tango argentyńskie. Wiele kultur, inspiracji muzycznych i stylów tanecznych, jeszcze więcej możliwości aby uwolnić endorfiny i poczuć się lepiej w swoim ciele każdego dnia.

To miejsce tworzą ludzie – my dołożymy wszelkich starań by do nas chętnie wracali.

 

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Kup teraz!
Kup teraz!