Taniec towarzyski

Zajęcia, w których powinieneś uczestniczyć!

Oparte o Światowy Program
Taneczny obejmują 10 tańców, 5 standardowych, takich jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep  oraz 5 latynoamerykańskich: samba, cha cha cha, rumba, paso-doble, jive.

W trakcie kursów uczymy się także innych tańców popularnych użytkowych. Kurs tańca towarzyskiego to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznanie nowych ludzi.

Zajęcia prowadzone są w określonych grupach wiekowych, dla dzieci, młodzieży i starszych na 3 stopniach zaawansowania. Każdy z poziomów trwa 3 miesiące. Po ukończeniu kursu zapraszamy na zajęcia grupy klubowej oraz wieczorki taneczne. Zajęcia z tańca towarzyskiego to wspaniały sposób na spędzenie wolnego  czasu we dwoje!

Proponujemy grupy dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Zapraszamy również na roztańczenia - niedzielne o godzinie 20.00 na ul. Chorzowskiej 11  z Karoliną Dej oraz czwartkowe  o godzinie 20.30 z Łukaszem Pierzem. Dla osób z ważnym karnetem na T.Towarzyski ROZTAŃCZENIA GRATIS !!!

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z roztańczeń.

www.youtube.com/watch
 

Taniec towarzyski i Salsa

To taniec pełen zmysłowości, tajemniczości i uwodzicielskiej intymności, to wspaniały, emocjonujący taniec dla wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie taneczne.

Wybierasz się na bal, studniówkę, imprezę taneczną lub po prostu chcesz nauczyć się tańca w parze?

Przyjdź do nas na kurs salsa & taniec towarzyski, a my nauczymy Cię różnych figur i technik tańca towarzyskiego. Poznasz tango, walca angielskiego, salsę, sambę, cha- cha, rumbę, jive, rock'n'rolla. Na tych zajęciach nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także czeka na ciebie świetna zabawa oraz możliwość poznania nowych osób.  Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie taneczne.

To właśnie dla Ciebie organizowany jest ten kurs tańca! Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem!

Zapraszamy też na kursy W PARACH BEZ PARY -> zapisy: www.novaszkolatanca.pl/kursy_single_katowice

Prowadzący: Łukasz Pierz »  Karolina Dej »
Wiek: wszyscy
Jak się ubrać: wygodny strój,  zmienne obuwie