FAQ

Wszystkie nowe kursy bądź te do których można dołączyć znajdują się w zakładce ZAPISY. Wybierz kurs, który Cię interesuje, wypełnij formularz ( jeśli zapisujesz się na kurs w parach nie zapomnij o wysłaniu osobnego zgłoszenia partnera/ki) na maila dostaniesz potwierdzenie rezerwacji wraz z informacjami o płatnościach.

Tak! Na większość zajęć w Novej możesz przyjść z karta partnerską – honorujemy karty:

  • Multisport Plus na zajęcia 60 i 75 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY, kursy POLE DANCE oraz kursy dla narzeczonych). Z tą kartą możesz skorzystać z jednych zajęć dziennie na obu naszych placówkach :)
  • Ok Sytem na zajęcia 60 i 75 min ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY oraz kursy dla narzeczonych). Na zajęcia Pole Dance obowiązuje dopłata w wysokości 25 zł.
  • Fit Profit na zajęcia 60 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY, kursy dla narzeczonych, Pole Dance)
  • My Benefit zajęcia 60 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLE KARNETY, kursy dla narzeczonych, Pole Dance)

 

Na zajęcia ubierz się w wygodny nie krepujący ruchu strój i obowiązkowo obuwie zmienne.

Na pierwsze zajęcia Pole Dance ubierz legginsy, koszulkę oraz skarpetki. Weź se sobą mały ręczniczek :)

Na wyższe poziomy, obowiązkowo krótkie spodenki i top.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach Pole Dance, Stretching, Twerk, Dancehall, Salsa Solo, Taniec Brzucha jest wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 30 zł. Kaucja jest pobierana na poczet zapisu na zajęcia, w momencie nie pojawienia się na zajęciach i nie odwołaniu swojej rezerwacji do 24h przed zajęciami, kaucja przepada. W innym wypadku ponownie wraca na Wasze konto w naszej strefie klienta i umożliwia Wam kolejne rezerwacje.

Wpłata kaucji jest gwarancją miejsca :)

Do kursów oznaczonych OPEN możesz dołączyć w każdym momencie! Są to grupy otwarte, a instruktor prowadzi zajęcia tak by dostosować poziom do uczestników.

Zajęcia z Pole Dance, Tańca Towarzyskiego, Salsy, Bachaty, Kizomby, Tanga Argentyńskiego są prowadzone na kilku stopniach zaawansowania. Zalecamy zacząć od poziomu First Step :)

Jeśli nie wiesz jaki poziom wybrać – napisz do nas !

Na zajęcia w parach prosimy przychodzić z partnerem/partnerką. Jeśli nie masz partnera/ki możesz skorzystać z naszej strony znajdź partnera

http://www.partner.novaszkolatanca.pl/

lub zadzwonić do szkoły gdzie posiadamy listę osób poszukujących partnera/ki :)

Do naszej szkoły przychodzą osoby w różnym wieku :) Zapraszamy! Tańczyć może każdy!

Karnety na 4 spotkania ważne są przez 22 dni.

Karnety na 8 spotkań 50 dni.

Karnety na 12 spotkań 85 dni.

Karnety OPEN  30 dni.

 

Jeżeli nie możesz przyjść na zajęcia, a posiadasz karnet Novej możesz w czasie ważności karnety odrobić zajęcia na większości zajęć.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00