FAQ

Wszystkie nowe kursy bądź te do których można dołączyć znajdują się w zakładce ZAPISY. Wybierz kurs, który Cię interesuje, wypełnij formularz ( jeśli zapisujesz się na kurs w parach nie zapomnij o wysłaniu osobnego zgłoszenia partnera/ki) na maila dostaniesz potwierdzenie rezerwacji wraz z informacjami o płatnościach.

Dokonać samodzielnie rezerwacji można przez strefę klienta lub aplikację eFitness.

Stefa klienta znajduje się na naszej stronie internetowej w prawym górnym rogu. Loginem jest Twój mail a hasło powinno przyjść na maila do 72h po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Na strefie klienta samodzielnie można zarządzać swoją rezerwacją czyli zapis lub odwołanie zajęć. Nawet 5h przed zajęciami możesz usunąć swoją rezerwację.

Aplikacja eFitness jest dostępna do ściągnięcia w Twoim telefonie komórkowym gdzie tak samo  trzeba się zalogować jak w przypadku strefy klienta i można zarządzać rezerwacjami.

Tak! Na większość zajęć w Novej możesz przyjść z karta partnerską – honorujemy karty:

  • Multisport Plus na zajęcia 60 i 75 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY, kursy POLE DANCE oraz kursy dla narzeczonych). Z tą kartą możesz skorzystać z jednych zajęć dziennie na obu naszych placówkach :)
  • Ok Sytem na zajęcia 60 i 75 min ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY oraz kursy dla narzeczonych). Na zajęcia Pole Dance obowiązuje dopłata w wysokości 25 zł.
  • Fit Profit na zajęcia 60 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY, kursy dla narzeczonych, Pole Dance)
  • My Benefit zajęcia 60 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLE KARNETY, kursy dla narzeczonych, Pole Dance)

 

Na zajęcia ubierz się w wygodny nie krepujący ruchu strój i obowiązkowo obuwie zmienne.

Na pierwsze zajęcia Pole Dance ubierz legginsy, koszulkę oraz skarpetki. Weź se sobą mały ręczniczek :)

Na wyższe poziomy, obowiązkowo krótkie spodenki i top.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach Pole Dance, Stretching, Twerk, Dancehall, Salsa Solo, Taniec Brzucha jest wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 30 zł. Kaucja jest pobierana na poczet zapisu na zajęcia, w momencie nie pojawienia się na zajęciach i nie odwołaniu swojej rezerwacji do 24h przed zajęciami, kaucja przepada. W innym wypadku ponownie wraca na Wasze konto w naszej strefie klienta i umożliwia Wam kolejne rezerwacje.

Wpłata kaucji jest gwarancją miejsca :)

Do kursów oznaczonych OPEN możesz dołączyć w każdym momencie! Są to grupy otwarte, a instruktor prowadzi zajęcia tak by dostosować poziom do uczestników.

Zajęcia z Pole Dance, Tańca Towarzyskiego, Salsy, Bachaty, Kizomby, Tanga Argentyńskiego są prowadzone na kilku stopniach zaawansowania. Zalecamy zacząć od poziomu First Step :)

Jeśli nie wiesz jaki poziom wybrać – napisz do nas !

Na zajęcia w parach prosimy przychodzić z partnerem/partnerką. Jeśli nie masz partnera/ki  zadzwonić do szkoły gdzie posiadamy listę osób poszukujących partnera/ki :)

Do naszej szkoły przychodzą osoby w różnym wieku :) Mamy zajęcia dla każdej grupy wiekowej!

Karnety na 4 spotkania ważne są przez 28 dni.

Karnety na 8 spotkań 56 dni.

Karnety na 12 spotkań 90 dni.

Karnety OPEN  30 dni.

 

Jeżeli nie możesz przyjść na zajęcia, a posiadasz karnet Novej możesz w czasie ważności karnetu odrobić zajęcia na innych dowolnych w tej samej cenie.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00