fbpx
Pytania

Wszystkie nowe kursy bądź te do których można dołączyć znajdują się w zakładce ZAPISY. Wybierz kurs, który Cię interesuje, wypełnij formularz (jeśli zapisujesz się na kurs w parach, nie zapomnij o wysłaniu osobnego zgłoszenia partnera/ki) na maila dostaniesz potwierdzenie rezerwacji wraz z informacjami o płatnościach.

Dokonać samodzielnie rezerwacji można przez Strefę Klienta lub aplikację eFitness.

Strefa Klienta znajduje się na naszej stronie internetowej w prawym górnym rogu. Loginem jest Twój mail, a hasło powinno przyjść na maila do 72h po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Na Strefie Klienta samodzielnie można zarządzać swoją rezerwacją, czyli zapis lub odwołanie zajęć. Nawet do 5h przed zajęciami możesz usunąć swoją rezerwację.

Aplikacja eFitness jest dostępna do ściągnięcia w Twoim telefonie komórkowym, gdzie tak samo jak w przypadku Strefy Klienta trzeba się zalogować.

Tak! Na większość zajęć w Novej możesz przyjść z karta partnerską – honorujemy karty:

 • Multisport Plus na zajęcia 60 i 75 minutowe ( z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY oraz kursy dla narzeczonych). Z tą kartą możesz skorzystać z jednych zajęć dziennie.
 • MEDICOVER SPORT (dawniej OK SYSTEM) na zajęcia 60 i 75 min (z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY oraz kursy dla narzeczonych).
 • Fit Profit na zajęcia 60 minutowe (z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY oraz kursy dla narzeczonych)
 • My Benefit na zajęcia 60 minutowe (z wyłączeniem kursów oznaczonych TYLKO KARNETY oraz kursy dla narzeczonych)

Na zajęcia ubierz się w wygodny, niekrepujący ruchu strój i obowiązkowo obuwie zmienne.

Posiadacze kart partnerskich oraz karnetu OPEN 299zł, którzy chcą mieć zagwarantowane miejsce na zajęciach mogą wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 30 zł lub 50 zł w zależności od wybranych zajęć.

 • 30 zł obowiązuje na wszystkie kursy solo oraz zajęcia dla kobiet (kaucja zwrotna w wysokości 30 zł jest kaucją jednorazową, w momencie wejścia na zajęcia kaucja ta powraca na konto Klienta w Naszym systemie i umożliwia dokonanie kolejnej rezerwacji)
 • 50 zł obowiązuje na wszystkie zajęcia w parach na poziomie First Step: towarzyski, użytkowy, salsa, bachata, tango, kizomba. Kaucja zwrotna w wysokości 50 zł obowiązuje na 8 kolejnych wejść w ciągu 56 dni. Rezerwacja na zajęcia dokonywana jest na 8 kolejnych zajęć w zamkniętej grupie, co daje ciągłość nauki oraz umożliwia Nam prowadzenie zajęć z odpowiednią ilością osób na sali.

W momencie wykorzystania 8 wejść na zajęcia w ciągu 56 dni, kaucja to powraca na konto Klienta w Naszym systemie i umożliwia dokonanie kolejnej rezerwacji. W przypadku niewykorzystania jednego wejścia, każdorazowo zostaje potrącona wartość 25 zł.

 • 8 wykorzystanych wejść – zwrot 50 zł
 • 7 wykorzystanych wejść – zwrot 25 zł
 • 6 i mniej wykorzystanych wejść – brak zwrotu

Rezerwacja i odwołanie zajęć jest możliwe on-line poprzez Strefę Klienta lub aplikacje eFitness. Odwołanie zajęć możliwe jest najpóźniej do 5h przed zajęciami. 

Pracownicy recepcji nie mają obowiązku rezerwowania zajęć klientom oraz nie maja możliwości usunięcia rezerwacji po upływnie 5h przed zajęciami.

Do kursów oznaczonych OPEN możesz dołączyć w każdym momencie! Są to grupy otwarte, a instruktor prowadzi zajęcia tak aby dostosować poziom do uczestników.

Zajęcia Tańca Towarzyskiego/Użytkowego, Salsy Cuabny, Bachaty, Kizomby, Tanga Argentyńskiego są prowadzone na kilku stopniach zaawansowania. Zalecamy zacząć od poziomu First Step. :)

Jeśli nie wiesz jaki poziom wybrać – napisz do nas: nova@novaszkolatanca.pl!

Na zajęcia w parach prosimy przychodzić z partnerem/partnerką. Jeśli nie masz partnera/ki , zadzwoń do szkoły, gdzie posiadamy listę osób poszukujących partnera/ki :)

Do naszej szkoły przychodzą osoby w różnym wieku :) Mamy zajęcia dla każdej grupy wiekowej! Najlepiej kierować się grupami zajęć, które są oznaczone w zakładce zapisy.

W ofercie szkoły dla klientów dostępne są w sprzedaży karnety wejściowe 4, 8 oraz 12 wejść ograniczone czasowo, jak i karnety typu OPEN na 8 i 12 wejść oraz karnet OPEN 299zł jako karnety miesięczne. W obowiązku kursanta jest wykorzystanie wykupionych wejść na kurs w ramach karnetu w następującym terminie:

 • 4 wejścia – 28 dni,
 • 8 wejść – 56 dni,
 • 12 wejść – 90 dni,
 • OPEN 8 – 30 dni,
 • OPEN 12 –30 dni,
 • OPEN 299zł – 30 dni.

W przypadku nieobecności na kursie organizator nie zwraca opłaty za te zajęcia, nie mogą one zostać również przeniesione na inny termin przekraczający ważność karnetu. Każdy karnet jest karnetem imiennym, z którego skorzystać może tylko jego posiadacz.

Odwoływać rezerwację można do 5h przed zajęciami. Po tym czasie nie można zrezygnować z zarezerwowanych zajęć. Wejście na zajęcia przepada w przypadku braku odwołania rezerwacji zajęć i nie pojawienia się na nich. W przypadku odwołania wejścia, kursant może wykorzystać zajęcia na innej grupie oraz innych zajęciach w tej samej cenie w czasie trwania ważności karnetu.

Rezerwacja i odwołanie zajęć jest możliwe on-line poprzez Strefę Klienta lub aplikacje eFitness. Odwołanie zajęć możliwe jest najpóźniej do 5h przed zajęciami. 

Pracownicy recepcji nie mają obowiązku rezerwowania zajęć klientom oraz nie maja możliwości usunięcia rezerwacji po upływnie 5h przed zajęciami.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju