O nas

W ciągu 18 lat działalności szkoła rozwinęła się dynamicznie dzięki pomysłom i doświadczeniu założycieli oraz wysokim umiejętnościom kolejnych, wspaniałych osobowości instruktorów i pedagogów. W 2007 roku powstał oddział szkoły w Krakowie, a w 2009 r. otwarty został kolejny oddział w Katowicach.

 

Organizujemy kursy dla tancerzy i amatorów, dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Zachęcamy także seniorów do udziału w zajęciach dostosowanych do ich wieku i kondycji fizycznej.

Proponujemy zajęcia z różnych technik tanecznych, od tańca towarzyskiego, tanga, salsy, flamenco, tańca orientalnego, po techniki tańca współczesnego, jazzu, dancehallu i pochodnych.

Jedni mogą mieć ambicje i predyspozycje do tego, by stać się profesjonalnymi tancerzami, występować na scenie, inni zwykłe pragnienie wzbogacenia siebie przez opanowanie jednej techniki, do radości wyrażenia siebie w ruchu. My pragniemy, aby każdy z naszych uczniów był realnie świadomy swoich możliwości i aby realizując pasję tańca umiał wydobyć z niej to, co najlepsze.

Dysponujemy 2 salami tanecznymi o powierzchni łącznej 220 m2. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wentylowane, wyposażone w lustra i profesjonalny parkiet, sprzęt oraz znajdują się w samym sercu miasta.

Komfort i zadowolenie naszych gości są głównym celem naszych starań, a wysoka jakość usług i dbałość o klienta wyróżnia naszą szkołę na tle pozostałych.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16:30-21:00

 

Polski fundusz rozwoju