Taniec użytkowy

To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w najróżniejszych rytmach aktualnie obecnych na naszych parkietach, niezależnie czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, studniówka  czy dyskoteka.

Umożliwia to ciekawie dobrany program kursu, odchodzący od standardowych założeń kursów tańca towarzyskiego , a stawiający za cel przede wszystkich użytkowość i uniwersalność uczonych kroków. Na zajęciach będziemy się uczyć:  disco samby, jive’a użytkowego, foxtrot’a użytkowego, chachacha, ale przede wszystkim uniwersalnego tańca  „ 2 na 1” lub walca wiedeńskiego.

Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur , które  przyciągają uwagę i podziw oglądających. Można go zatańczyć do każdej muzyki , technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki -radości wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie. Krok podstawowy w różnych szkołach może być tańczony nieco inaczej, jednak cechą charakterystyczną disco jest liczenie – na 3 (raz, dwa, “dostaw”).

Uczestnicy mogą wpływać na  program kursu, zgłaszając instruktorowi swoje preferencje co do wyboru tańców i zakresu ich nauki. Jest to kurs elastyczny, który tworzycie Wy sami. Przeznaczony dla osób w każdym wieku, powinien być – naszym zdaniem – obowiązkowym etapem edukacji tanecznej każdego młodego człowieka.

Zajęcia z Tańca Użytkowego first step trwają 12 spotkań ( 3 miesiące). Po 12 spotkaniach następuje kontynuacja 8 spotkań (2 miesiące) na kolejnym stopniu zaawansowania.

Po każdym stopniu może się zmienić dzień oraz godzina prowadzenia zajęć.

Wybierz kurs

Taniec Użytkowy first step
trener:
Aleksandra Bednarz
poziom:
First step

data rozpoczęcia: 2020-03-08

Niedziela, godzina 16:00-17:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
Taniec Użytkowy first step
trener:
Łukasz Pierz
poziom:
First step

data rozpoczęcia: 2020-02-28

Piątek, godzina 21:00-22:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
Taniec Użytkowy I
trener:
Aleksandra Bednarz
poziom:
Poziom I

Niedziela, godzina 19:00-20:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
Taniec użytkowy first step
trener:
Aleksandra Bednarz
poziom:
First step

Niedziela, godzina 20:00-21:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
Taniec Użytkowy first step
trener:
Aleksandra Bednarz
poziom:
First step

Niedziela, godzina 17:00-18:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00