fbpx

Twerk

Twerk to styl tańca wywodzący się z tradycyjnych tańców afrykańskich i jamajskich, jednak jego prawdziwy rozkwit miał miejsce na południu Stanów Zjednoczonych w latach 90., na stałe wszedł w skład amerykańskiej hip-hopowej kultury. Nazwa tańca Twerk pochodzi prawdopodobnie od połączenia dwóch angielskich słów „twist” (kręcić) oraz „jerk” (trząść).

Wbrew stereotypom taniec ten cechuje się trudną techniką, oparty jest na charakterystycznych bujanych ruchach bioder i pośladków, określanych również „trzęsieniem” oraz izolacji miednicy.

Zajęcia są doskonałe dla kobiet chcących popracować nad wyrzeźbieniem i wzmocnieniem „kobiecych partii ciała” oraz doskonalić technikę tańca. Mogą być alternatywą dla ćwiczenia na siłowni, ponieważ przyczyniają się do rozwoju mięśni, a po godzinnej lekcji zmęczenie można porównać do porządnego wycisku na zajęciach fitness. Jest to świetny sposób aby poprawić własną kondycję, dodać pewności siebie, nauczyć się doskonale tańczyć a jednocześnie fantastycznie się przy tym bawić! Wszystkie nabyte umiejętności prezentowane są później w oryginalnych choreografiach.

Kurs Twerku prowadzony jest w wyśmienitej atmosferze, a uśmiech i gigantyczna dawka pozytywnej energii prowadzących nastrajają uczestników jamajskim optymizmem.

To idealne zajęcia aby nauczyć się tańczyć jak Beyonce, Rihanna czy Nicki Minaj w najnowszych teledyskach!

Wybierz kurs

TWERK FIRST STEP
trener:
Julia Krzystek
poziom:
First Step

Środa, godzina 17:00-18:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
TWERK FIRST STEP - NOWY NABÓR!
trener:
Ewelina Sopata
poziom:
First Step

Wtorek, godzina 17:00-18:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz
TWERK FIRST STEP
trener:
Anastazja Wiazowicz
poziom:
First Step

Poniedziałek, godzina 17:00-18:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju