High Heels

Heels dance to gatunek tańca solowego często występujący w programach występujących w teledyskach pop i hip-hop. Jego techniki i słownictwo taneczne wywodzi się z szerokiego zakresu stylów tanecznych stosowanych w choreografii teledysków, a także z tradycyjnych gatunków tanecznych. Charakteryzuje się dynamiczną pracą nóg i techniką tańca jazzowego, tańca towarzyskiego, tańca latynoskiego. Wiele innych stylów tanecznych miało wpływ na ten współczesny styl tańca, na przykład izolacje tułowia zapożyczone z tańca brzucha i tańca hip hop, praca na parkiecie, płynna praca ramion i ciała.Profesjonalni tancerze, którzy tańczą na obcasach, muszą być przeszkoleni klasycznie w tańcu jazzowym i innych stylach, w tym balecie, aby móc poprawnie wykonywać ruch.

Wybierz kurs

High Heels first step
trener:
Weronika Potaczek
poziom:
First step

Piątek, godzina 18:00-19:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605 / 664 378 833

godziny otwarcia:

w czasie zajęć

Polski fundusz rozwoju