fbpx

High Heels

High Heels to gatunek tańca solowego, często występujący w teledyskach Pop i Hip-Hop. Jego techniki i słownictwo taneczne wywodzi się z szerokiego zakresu stylów tanecznych stosowanych w choreografii teledysków, a także z tradycyjnych gatunków tanecznych. Charakteryzuje się dynamiczną pracą nóg i techniką tańca jazzowego, tańca towarzyskiego oraz tańca latynoskiego. Wiele innych stylów tanecznych miało wpływ na ten współczesny styl tańca, na przykład izolacje tułowia zapożyczone z Tańca Brzucha i tańca Hip-Hop, praca na parkiecie, płynna praca ramion i ciała.
Na zajęciach High Heels nauczysz się zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych choreografii. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie.

 

HIGH HEELS TECHNIKA – baza dla osób chcących nauczyć się tańczyć na szpilkach
HIGH HEELS CHOREO – choreografia

Wybierz kurs

HIGH HEELS FIRST STEP - NOVA GRUPA!
trener:
Weronika Potaczek
poziom:
First Step

Piątek, godzina 19:00-20:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz
HIGH HEELS CHOREO - NOWY NABÓR!
trener:
Weronika Potaczek
poziom:
Open

Piątek, godzina 18:00-19:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
HIGH HEELS TECHNIKA - NOWY NABÓR!
trener:
Weronika Potaczek
poziom:
Open

Piątek, godzina 17:00-18:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju