fbpx

Sexy Dance

Nauka tzw. „kocich ruchów”. :)
Połączenie ruchów z tańców latynoskich takich jak rumba, cha cha, bachata, salsa i samba z elementami tańca brzucha i innych.

Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder, klatki piersiowej, pracy rąk w tańcu, odpowiedniego stawiania kroków.  Sexy Dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Pod okiem instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała.

Zajęcia mają na celu sprawienie, że na każdej imprezie będziesz błyszczała i zwracała na siebie uwagę.

Podczas lekcji nie zapominamy o stretchnigu, wzmocnieniu głównych partii mięśniowych (brzuch, uda, pośladki, mięśnie przykręgosłupowe) oraz uświadomieniu jak ważne w seksownym i uwodzicielskim tańcu są gesty i mimika twarzy.

Zajęcia te sprawią również, że Twoja sylwetka się wydłuży, ciało nabierze gibkości i elastyczności, a Ty poczujesz się bardziej pewna siebie.

Zajęcia są zajęciami wszechstronnymi, podczas których wykorzystujemy i łączymy różne style i techniki tańca takie jak: jazz, pop, waacking, funky, elementy dancehallu, tańca brzucha oraz tańców latynoamerykańskich. To sprawia, że każde zajęcia są inne i niepowtarzalne, raz są żywiołowe i dynamiczne, raz spokojne i sensualne. Stąd mamy pewność, że podczas tych zajęć każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Wybierz kurs

SEXY DANCE
trener:
Julia Krzystek
poziom:
First Step

Środa, godzina 18:00-19:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
SEXY DANCE - NOWY NABÓR!
trener:
Julia Krzystek
poziom:
First Step

Poniedziałek, godzina 17:00-18:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz
SEXY CHAIR DANCE - NOWY NABÓR!
trener:
Wiktoria Ślizewska
poziom:
Open

Czwartek, godzina 18:00-19:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju