Stretching

Stretching to forma aktywności fizycznej, która koncentruje się na rozciąganiu mięśni, poprawie elastyczności i zwiększeniu zakresu ruchu ciała. To ważna praktyka dla zdrowia i ogólnej sprawności fizycznej.
Oto kluczowe cechy, które charakteryzują te zajęcia:

• Rozciąganie mięśni: Stretching skupia się na delikatnym i kontrolowanym rozciąganiu mięśni. To pomaga w poprawie elastyczności mięśniowej, co przekłada się na większy zakres ruchu i mniejsze ryzyko kontuzji.
  • Poprawa elastyczności: Regularne praktykowanie może znacząco poprawić elastyczność ciała. To oznacza większą zdolność do wykonywania ruchów i pozycji, które byłyby trudniejsze lub niemożliwe do osiągnięcia bez odpowiedniego rozciągania.
  • Zapobieganie kontuzjom: Elastyczne mięśnie są mniej podatne na urazy. Regularny Stretching może pomóc w zapobieganiu napięciom mięśniowym, skurczom i innym kontuzjom związanym z aktywnością fizyczną.
  • Poprawa postawy: Stretching może poprawić postawę ciała, co ma wpływ na ogólną estetykę i zdrowie kręgosłupa.
  • Relaksacja i redukcja napięcia: Stretching może być również formą relaksacji. Skupienie na oddechu i wydłużaniu mięśni może pomóc w redukcji napięcia i stresu.

W szkole dostępne są materace, maty oraz kostki do ćwiczeń.

Wybierz kurs

Stretching
trener:
Aleksandra Ivchenko
poziom:
Open

Sobota, godzina 13:00-14:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursach

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova Mateusz Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova Mateusz Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605