HEELS & WAACKING z Lafty – WARSZTATY

HEELS & WAACKING z Lafty w NOVEJ Szkole Tańca 🧡

📝 Trochę o Lafty:
Tancerka z 18 letnim doświadczeniem. Choreografka, instruktorka oraz założycielka projektów takich jak: In Laf project, Woman Concept, Waacking Lab.
Twórczyni kursu Waacking Online, intensywnego kursu Body Secrets i High Heels Online. Członek ekipy Waackattack. Wielokrotna zwyciężczyni i laureatka mistrzostw Ukrainy, Polski i Europy. Sędzia międzynarodowych festiwali tańca.

W tańcu najbardziej lubi muzykalność oraz estetykę ruchu co na pewno pokaże na naszych warsztatach.

🔍 Waacking jest stylem, który powstał w klubach Stan Zjednoczonych w latach 70. podczas ery disco. Polega na dynamicznym poruszaniu rękami, pozowaniu i pracy nóg. Tancerze waackingowi kładą mocny nacisk na muzykalność, interpretację rytmu oraz sceniczność.

Na warsztatach z Waackingu z Lafty otworzycie dla siebie technikę oraz muzykalność tego stylu.

🔍 High Heels to nowoczesny oraz bardzo popularny styl tańca czerpiący z różnych technik, dla których wspólnym mianownikiem jest wykorzystanie szpilek. High Heels uczy pracować z balansem, ma dużo elementów w parterze oraz estetycznych kształtów. Tańcząc ten taniec każda kobieta otworzy w sobie pełność siebie, kobiecość oraz seksowność.

Na warsztatach z Lafty się nauczycie ładnej choreografii w stylu High Heels, popracujecie nad techniką i muzykalnością.

Warsztaty odbędą się 27 kwietnia

🗓️ Plan dnia:
15:30 – 17:00 – High Heels
17:10 – 18:40 – Waacking

🎟️ Cennik:
1 blok – 100 PLN
2 bloki – 150 PLN

🚫 Ważna informacja: Po zakupie wejściówki, jej koszt nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Jednakże zachęcamy do przekazania wejściówki komuś innemu, jeśli nie możesz uczestniczyć.

❗️Zapisy obowiązkowe❗️
Zapisy przyjmujemy:
– telefonicznie: 698 627 605
– mailowo: nova@novaszkolatanca.pl
– przez naszego Facebooka lub Instagrama @novaszkolatancakatowice
– na recepcji naszej szkoły

📍 al. Korfantego 4 w Katowicach NOVA SZKOŁA TAŃCA

al. Korfantego 4, Katowice