Taniec Nowoczesny 6-9 lat

Taniec Nowoczesny dla dzieci w wieku 6-9 lat to zajęcia, które rozwijają umiejętności ruchowe, poczucie rytmu. Zajęcia skupiają się na eksploracji różnorodnych ruchów i wyrażaniu emocji poprzez taniec. Te zajęcia zapewniają dzieciom wsparcie w rozwijaniu zdolności twórczych, jednocześnie budując pewność siebie i umiejętność pracy w grupie.
Oto kluczowe cechy, które definiują ten styl:

• Eksploracja ruchu i wyraz indywidualny: Taniec Nowoczesny dla dzieci w wieku 6-9 lat zachęca do eksploracji różnorodnych ruchów i wyrażania swojego indywidualnego stylu. Dzieci uczą się, że każde ciało ma coś do przekazania poprzez ruch.
  • Choreografie i wyrażanie narracji: Na zajęciach wprowadzane będą proste choreografie, które przyczynią się do rozwijania pamięci ruchowej.
  • Rozwijanie umiejętności ruchowych: Zajęcia pomagają w rozwijaniu zdolności motorycznych, koordynacji ruchowej i równowagi. Dzieci uczą się skomponowania różnych ruchów w płynne sekwencje.
  • Radość w tańcu: Ten styl podkreśla radość z tańca i ruchu. Dzieci uczą się czerpać przyjemność z wykonywania różnych ruchów i tańczenia do muzyki.
  • Muzyka i wyrażanie emocji: Muzyka odgrywa istotną rolę, pomagając dzieciom wyrazić różne emocje poprzez taniec. Dzieci uczą się interpretować muzykę i przekładać ją na ruch.
  • Kreatywność i improwizacja: Taniec Nowoczesny dla dzieci zachęca do kreatywnego myślenia i improwizacji. Dzieci tworzą własne ruchy i sekwencje, co rozwija ich umiejętność wyrażania się.
  • Współpraca w grupie: Poprzez ćwiczenia grupowe i zadania, dzieci uczą się współpracy i komunikacji w zespole. Wspólny taniec rozwija umiejętności społeczne.
  • Praca nad pewnością siebie: Poprzez eksplorację ruchu i prezentowanie własnych ruchów przed grupą, dzieci rozwijają pewność siebie i umiejętność występowania.
  • Zabawy i ćwiczenia ruchowe: Zajęcia często zawierają zabawy, gry i ćwiczenia, które angażują dzieci do aktywności ruchowej i rozwijają umiejętności motoryczne.

Wybierz kurs

Taniec Nowoczesny 6-9 lat - NOVA GRUPA!
trener:
Julia Tatuśko
poziom:
First Step

Wtorek, godzina 16:15-17:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursach

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova Mateusz Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova Mateusz Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605