Skorzystaj z kart partnerskich w Novej!

Pamiętajcie, że w naszej szkole honorujemy karty partnerskie MultiSport Plus, MultiSport Student, FitProfit i Medicover Sport!

  1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wcześniejszy zapis na zajęcia (w systemie, telefonicznie lub mailowo), potwierdzony wniesioną opłatą rezerwacyjną/kaucją w wysokości 40 zł od osoby. Bez opłaconej kaucji klient posiadający kartę nie ma prawa do rezerwacji miejsca w grupie.
  2. Kaucja jest obowiązkowa na wszystkich kursach.

Kaucja obowiązkowa – uczestnik kursu może w nim uczestniczyć tylko posiadając opłaconą i wciąż aktywną kaucję rezerwacyjną. Oznacza to, że szkoła rezerwuje miejsce na kursie na każdych kolejnych zajęciach aż do rezygnacji z  kursu, jego zakończenia lub  pobrania kaucji ( przestaje być aktywna) przez szkołę wskutek nieobecności.

Uwaga! Zmiana warunków rozliczania kaucji  w okresie od 15.10.2020 do odwołania.

W przypadku nieobecności szkoła będzie pobierać nie całą kaucję jak to było dotychczas, lecz jej połowę. Uczestnik w ramach pobranej połówki kaucji, może uczestniczyć w zajęciach online lub uzyskać dostęp do nagrania pod warunkiem przesłania pisemnej prośby ( mail, sms, wiadomość na fb) o zmianę formy uczestnictwa w zajęciach, najpóźniej do 1,5 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

Uwaga! Połówki kaucji nie podlegają zwrotowi i nie są przyjmowane dopłaty do pełnej wysokości kaucji. Dopóki kaucja jest aktywna ( w całości nie zostanie pobrana) szkoła rezerwuje miejsce na każdych kolejnych zajęciach.

Rezygnacja z kursu powinna nastąpić co najmniej na 2 dni przed terminem kolejnych zajęć aby móc ubiegać się o zwrot kaucji. (nie dotyczy kursu Młoda Para)

Więcej informacji o korzystaniu z kart partnerskich w regulaminie szkoły:

https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/regulamin

 

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Kup teraz!
Kup teraz!