Informacje dla użytkowników kart Multisport Plus i pakietu OK System

Użytkownikom kart partnerskich (Benefit Systems, Ok System) przypominamy poniżej zasady uczestnictwa w naszych zajęciach z użyciem kart, prosząc o zapoznanie się i akceptację warunków zanim zostanie dokonany zapis na kurs.

  1. Aktualnie akceptujemy karty Mulisport Plus i Ok System.
  2. Dla posiadaczy kart partnerskich wszystkie zajęcia są bezpłatne przy spełnieniu określonych warunków

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wcześniejszy zapis na zajęcia (w systemie, telefonicznie lub mailowo), potwierdzony wniesioną opłatą rezerwacyjną/kaucją w wysokości 35zł od osoby. Bez opłaconej kaucji klient posiadający kartę nie ma prawa do rezerwacji miejsca w grupie.

  1. Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc w obiekcie, by mieć pewne miejsce, które będzie na Ciebie czekać na każdych kolejnych zajęciach, musisz dokonać zapisu (przez stronę, mailowo lub telefonicznie) oraz wykupić kaucję rezerwacyjną, zwrotną, w wysokości 35zł. Dopóki jest ona u nas aktywna – automatycznie rezerwujemy miejsce na kolejnych zajęciach i należy Ci się jej zwrot w przypadku rezygnacji z kursu lub jego zakończenia.
  1. Szkoła nie wyznacza terminu wykupywania kaucji, co oznacza, że można ją wykupić w dowolnym momencie (nawet w dniu zajęć), ale zwracamy uwagę, że to kolejność wpłat decyduje o rezerwacji miejsca na danym kursie, nie kolejność zapisów! W praktyce może się zdarzyć np, iż mimo, że byłeś jedną z pierwszych osób, które się zapisały na kurs w trakcie trwania naboru (ogłaszamy kurs i zbieramy zapisy), nie zostałeś na niego zakwalifikowany z powodu braku miejsc, wyprzedanych zanim dokonałeś wpłaty.
  1. W jakich przypadkach można stracić kaucję ?

Kursy tańca oparte są na kontynuacji . Dla integralności grupy i realizacji programu ważne jest, aby frekwencja w grupie była stała i trwająca do jego ukończenia. Dla zwykłych uczestników taką deklaracją kontynuacji jest wykupienie czasowego karnetu na określoną liczbę zajęć, w przypadku posiadaczy kart może nią być tylko kaucja rezerwacyjna. Zostaje przez nas pobrana (przestaje być aktywna) w następujących wypadkach:

– w przypadku nieobecności na zajęciach (niezależnie od powodu). Po utracie kaucji, aby utrzymać swoją rezerwację miejsca, musisz wykupić następną, w tej samej kwocie (jest to rynkowy koszt wejścia jednorazowego na zajęcia).

– jeśli rezygnujesz z kursu w ciągu pierwszego miesiąca. Najkrótszy okres rezerwacji , zarówno dla posiadaczy kart, jak i osób ze zwykłymi karnetami wynosi 1 miesiąc. Oznacza to , że osoba rezygnująca z kursu przed upływem 1 miesiąca , nie ma prawa do zwrotu za niewykorzystany karnet miesięczny i do zwrotu kaucji.

  1. Na wszystkich kursach kaucja jest obowiązkowa,  oznacza to, że każda osoba zapisująca się na kurs i chcąca w nim uczestniczyć jest zobligowana do rezerwacji miejsca i nie ma możliwości z korzystania z zajęć bez wpłaconej kaucji.

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Honorujemy następujące karty partnerskie: Projekt bez tytułu