Pierwszy Taniec

Pierwszy taniec dla narzeczonych – program zajęć opracowano z myślą o osobach, które chcą świetnie się bawić i dobrze wypaść podczas wesela.

W trakcie kursu nauczymy Was przede wszystkim „pierwszego tańca” (krótka choreografia walca angielskiego lub wiedeńskiego) podstaw tańca w parze, prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków uniwersalnego “2 na 1”.
Kurs dla nowożeńców prowadzony jest w kameralnej grupie przez doświadczonych instruktorów, którzy pomogą nawet najbardziej nie roztańczonym parom. Prowadząc kursy od lat, znając potrzeby par przygotowujących się do ślubu, w tym sezonie przygotowaliśmy szereg propozycji, które ułatwią, i nam i Państwu, zadanie oraz sprawią, że nauka będzie bardzo przyjemna i pozbawiona stresu.

W naszej ofercie znalazły się :

  • atrakcyjne cenowo pakiety kursu z lekcjami indywidualnymi ( w grupie uczymy się podstaw różnych tańców, natomiast indywidualną choreografię przygotowujemy na dodatkowych lekcjach) wg nas najlepszy  wybór.
  • pakiety lekcji indywidualnych ( bez kursu) dla par zainteresowanych tylko „ pierwszym tańcem” lub nie dysponującym wystarczających czasem wolnym.
  • możliwość wynajęcia Sali do treningu w atrakcyjnej cenie – tylko dla  naszych klientów.
  • bezpłatny udział w „ roztańczeniach „ w trakcie trwania kursu i 1 mc po jego zakończeniu, które pozwolą sobie potrenować w warunkach „ imprezowych” nabyte umiejętności i ocenić braki, zawsze pod okiem instruktora.

Polecamy pomoc naszych instruktorów w przygotowaniu pierwszego tańca młodych małżonków, którym zaskoczą oni swoich gości. W trakcie indywidualnych spotkań nasi profesjonalni tancerze pomogą wybrać odpowiedni taniec, dopasują muzykę, jak również ułożą choreografię. Możecie pod okiem nauczyciela przygotować taneczne show z Waszym udziałem, które zapadnie w pamięć wszystkim Waszym bliskim.

Jesteśmy pełni pomysłów, ale to, czego pragniecie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy!

 

Kursy: Cyklicznie organizowane w sezonie (luty – wrzesień), obejmują 8/6 lub 5 spotkań grupowych raz lub dwa razy w tygodniu,  zajęcia trwają 60 min lub 90 min.

Do każdych zajęć kursu możesz również dołączyć online. W przypadku planowanej nieobecności, możesz zamienić opłacone wejście stacjonarne na dostęp online ( przez platformę ZOOM) lub otrzymać dostęp do nagrania, pod warunkiem, że powiadomisz nas o tym pisemnie ( e-mail, sms lub wiadomość na fb) najpóźniej 1,5 h przed zajęciami.

Poinformuj mnie o nowych kursachAdministratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest “Nova” Anna Bełech nip 6762032208. z siedzibą
przy ul. Grabowskiego 11/5 31-126 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą
przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Kup teraz!
Kup teraz!