Zajęcia stacjonarne od 8 czerwca

Kochani,
od 8 czerwca wracamy do normalnych zajęć w naszej sali tanecznej. Cieszymy się perspektywą spotkania z Wami i liczymy, że wrócicie na swoje zajęcia z nową energią i zapałem i oczywiście – w pełnym składzie.

Plan jest taki:
1. Wracamy na nasze kursy wg planu zajęć jaki obowiązywał przed epidemią czyli w momencie ich przerwania. Z uwagi, że musimy się przygotować , ograniczyć liczebność grup i dostosować się do pewnych wymogów, konieczne jest ponowne wysłanie formularza zapisu na kurs, który chcecie kontynuować. Ilość miejsc dostępnych będzie mniejsza dlatego nie zwlekajcie z zapisami! My zajmiemy się organizacją grup i odmrażaniem Waszych karnetów i
kaucji. Będzie również możliwość wykorzystania ich w przyszłym sezonie (do 31.06.2021), na dowolnym kursie lub lekcjach indywidualnych. Godziny zajęć mogą ulec przesunięciu +/- 30minut ze względu na konieczną przerwę między poszczególnymi zajęciami. O szczegółach jeszcze będziemy informować.

Uwaga! Do momentu otwarcia kursów stacjonarnych, zajęcia online odbywają się bez zmian.

2. Karty Multisport Plus i OKsystem będą od 8 czerwca znowu honorowane na zajęciach stacjonarnych (kaucje obowiązkowe na każdych zajęciach).

3. Kursy regularne będą w tym roku trwały dłużej niż zwykle bo do końca lipca 2020. Osoby planujące urlopy mogą zgłaszać nieobecności związane z urlopem, bez ryzyka utraty kaucji lub wejść w karnecie.

4. Dla tych, którzy polubili zajęcia online, są spoza Krakowa lub z innych względów nie będą mogli uczestniczyć stacjonarnie, mamy dobrą wiadomość – kursy online pozostają z nami! Wybrane przez Was ( otrzymane zapisy), będziemy transmitować online, dlatego zapisujcie się jeśli jesteście zainteresowani, wybierając kurs „ zapisz się ” i zaznaczając opcję „ kurs online”. Inne udogodnienie- osoby wcześniej zgłaszające nieobecność na kursie stacjonarnym ( również posiadacze kart partnerskich ) mogą wykorzystać wejście na zajęciach online lub prosić o przesłanie nagrania ze straconych zajęć.

Dziękujemy, że byliście z nami w najgorszym okresie, za Waszą obecność i dobrą energię na zajęciach online, wsparcie w postaci „ piątek” dla instruktorów oraz miłe komentarze po zajęciach. Byliście cudowni, dziękujemy!

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398