Zajęcia online

Kochani, dalej tańczymy!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia online dla kursantów szkoły, jako kontynuacja dotychczasowych kursów. Dopóki nie możemy wrócić do tradycyjnych treningów, zadbajmy o formę i spotkajmy się na zajęciach w naszej „ wirtualnej sali tanecznej”.

Będą to zajęcia na żywo, w czasie rzeczywistym, w Waszych grupach i z Waszymi instruktorami. Jeśli masz czas i kawałek wolnej podłogi, dołącz do nas! Będą powtórki z tego co było, nowy materiał, ćwiczenia z techniki. Będzie można zadawać pytania, prosić o powtórzenie, rozmawiać. Instruktorzy przygotowali dla was wiele ciekawych propozycji, które pozwolą zapomnieć o ograniczeniach, jakie aktualnie mamy.

Zanim stwierdzisz “to nie dla mnie” – spróbuj! Może będziesz mile zaskoczony? Z kamerką lub bez, interaktywnie lub nie, z partnerem lub sam – wybierz jak wolisz.

Jak z nich skorzystać?

Dla kursantów (z aktualnym karnetem, kaucją lub obecność na liście w przypadku kursów z kaucjami dobrowolnymi)

Potrzebujesz:

  • komputera z kamerą i mikrofonem
  • dostępu do internetu
  • ściągniętej na telefon lub komputer aplikacji ZOOM

Następnie wybierz zajęcia (https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/taniec/zajecia-online) i wyślij nam zapis ze strony abyśmy wiedzieli, że chcesz w danym kursie uczestniczyć.

My zweryfikujemy twój status (aktywny karnet, kaucja) i na 1h -1,5h przed każdymi zajęciami, prześlemy Ci mailem link do wirtualnej sali tanecznej.

Start 6 kwietnia. Lekcja będzie trwała około 50 minut. Harmonogram w kolejnych tygodniach może ulegać zmianom.

Dla nowych kursantów

Osoby nowe również zapraszamy na nasze lekcje. Aby uczestniczyć w zajęciach należy wysłać zgłoszenie/ zapis i opłacić udział. Na 1 h-1,5h przed każdymi zajęciami prześlemy Państwu mailem link do wybranych lekcji.

Wybierz zajęcia (https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/taniec/zajecia-online) i wyślij nam zapis ze strony abyśmy wiedzieli, że chcesz w danym kursie uczestniczyć.

Koszt jednej lekcji to 20zł, karnet na wszystkie lekcje w danym tygodniu – 60zł (z wyłączeniem kursów intensywnych Marty), karnet na kursy weekendowe z Martą – 60zł.

Wszystko płatne przelewem lub online na naszej stronie www. Tutaj możesz dokonać wpłaty online: https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/oplac-kurs

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i nagrywanie zajęć online w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie osoby reprodukujące tę stronę tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej.  Naruszenie praw autorskich będzie skutkowało odpowiedzialnością karną, określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, oraz przepisach kodeksu cywilnego.

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

mloda para