TYGODNIOWE REZERWACJE-Potwierdzanie obecności co tydzień

Drodzy kursanci!
Dynamicznie zmieniająca się sytuacja wymaga od nas dobrej organizacji i bieżącego kontrolowania ilości osób na zajęciach. Nasza sala taneczna nie jest duża, a w obecnych warunkach sanitarnych posiada ograniczoną ilość miejsc, dlatego od poniedziałku (19.10.2020) wprowadzamy nowe zasady dotyczące obecności na zajęciach stacjonarnych.
Od dzisiaj będziemy wymagać potwierdzenia swojej obecności na zajęciach w bieżącym tygodniu tzw. tygodniowej rezerwacji.

Co to oznacza?
Osoby z aktywnym karnetem lub kaucją, są zobowiązane do potwierdzania zamiaru wejścia na zajęcia stacjonarne, które mają się odbyć w bieżącym (tylko i wyłącznie) tygodniu. Traktujemy to jako tygodniową rezerwację.

Możecie pisać do nas drogą mailową, wysłać sms lub napisać na Facebooku, tak jak dla Was wygodniej!
Nie zapomnijcie o podaniu imienia, nazwiska oraz nazwy kursu (mile widziane dzień tygodnia i godzina), na który uczęszczacie w nadchodzącym tygodniu!

Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji, dlatego będziemy Was powiadamiać o braku miejsc. Posiadacze karnetów, którzy złożyli potwierdzenie udziału w danym tygodniu, ale dla ich rezerwacji zabrakło miejsca nie tracą takiego wejścia w swoim karnecie (nie dotyczy to osób, które nie złożyły rezerwacji tygodniowej, w takiej sytuacji wejście przepada).

Zachęcamy do korzystania z zajęć online.  W ostatnich miesiącach zaobserwowaliśmy, że osoby uczestniczące w takich zajęciach od czasu lockdown-u chętnie kontynuują lekcje w tym trybie, mimo otwarcia możliwości odbywania ich stacjonarnie. Istnieje możliwość przesłania wideo z zajęć co może być dużym udogodnieniem.

Osoby posiadające karnety mogą dowolnie zamieniać zajęcia stacjonarne ze zdalnymi. Wystarczy powiadomienie nas o tym minimum 2 h przed zajęciami.

Dla posiadaczy kart Multisport i OK System koszt wejściówki online wynosi połowę wpłaconej kaucji (pobieramy z niej 17,50zł).
Zachęcamy jednak do wykupienia karnetu miesięcznego na zajęcia online, który kosztuje 60 zł (na 4 kolejne wejścia).
W przypadku przejścia na zajęcia online kaucja pozostaje zawieszona na czas wskazany przez kursanta.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na zajęcia!

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398