Magda

Od lat jest związana z tańcem, zwłaszcza w stylach: modern, jazz, modern-jazz oraz taniec klasyczny.
Ukończyła Krakowską Akademię Tańca “L Art de la Danse” oraz instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego z wynikiem celującym .
Od najmłodszych lat  brała udział w spektaklach teatralnych w towarzystwie zawodowych tancerzy, przy “Operze i Operetce” w Krakowie, potem wraz z “Baletem Krakowskiej Akademii Tańca” występowała na scenach krakowskich teatrów, m.in. w spektaklu “Obudź sie – Minnesota Blues” (T. Ludowy), “Zazdrosna Miłość”  (T. im. J. Słowackiego, T. Stary), “Misteria Paschalia”.  Uczestniczyła w międzynarodowym festiwalu “Music World” w Fivizzano (Włochy), gdzie zdobyła, wraz z zespołem, dwie pierwsze nagrody w kategorii taniec modern i free-style oraz wyróżnienie w kategorii tańca klasycznego.
Kształciła się również uczestnicząc w Projekcie “Wyższej Szkoły Sztuk Performatywnych” przy Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu (2005-2007), gdzie pobierała lekcje z różnych technik tanecznych, m.in. : tańca klasycznego, tańca współczesnego, improwizacji, kompozycji, emisji głosu, metody Feldenkraisa, jogi, głosu i ruchu, techniki Limona, modern jazz oraz z historii teatru tańca, krytyki tanecznej, nowych mediów.
Bierze udział wraz z zespołem ART DANCE COMPANY w licznych spektaklach, koncertach i wydarzeniach artystycznych, m.in. w imprezach z cyklu Partytura na Ciało i Ruch, Krakowska Noc Teatrów. Współpracowała także w projektach edukacyjnych Filharmonii Krakowskiej oraz  w niezależnych projektach z artystami ze sceny muzycznej. Obecnie współpracuje z Operą Krakowską w spektaklach “Cabaret lunaire” i “Piękna Helena”.
W dalszym ciągu szkoli się na licznych warsztatach tanecznych w kraju i za granicą, prowadzonych przez znaczących tancerzy, choreografów i pedagogów. Celem  poszerzenia  swojej wiedzy z innych dziedzin dotyczących budowy i pracy ciała  ukończyła kurs masażu klasycznego.
Od 2006 roku, realizuje się jako instruktor tańca pracując z różnymi grupami wiekowymi.
Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu arteterapii z elementami terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Pasjonuje się także jazdą konną i snowboardem, słucha muzyki, która inspiruje.

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

mloda para