Novy sezon 2023/2024

 

 

 

Witajcie Kochani Tancerze!

Z nieukrywaną radością i entuzjazmem witamy Was w Szkole Tańca Nova na rozpoczęcie sezonu 2023/2024! Nowy rok to dla nas czas inspiracji, wyzwań i  tanecznych przygód, które razem będziemy tworzyć. Jesteśmy gotowi wziąć Was na niezapomnianą podróż przez różnorodne style tańca, dając Wam możliwość odkrywania swojego potencjału i rozwijania umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki kroków i technik, ale także przestrzeń, gdzie tworzymy społeczność pasjonatów tańca. Chcemy, aby każdy z Was poczuł się tu jak w domu, dzieląc się swoją miłością do tańca oraz czerpiąc inspirację od innych, którzy podzielają tę samą pasję.

Niech ten sezon będzie pełen emocji, kreatywności i pozytywnej energii! Jesteśmy przekonani, że razem stworzymy niezapomniane chwile na parkiecie, poznając nowych przyjaciół i rozwijając się jako tancerze. Czekają na nas intensywne warsztaty, ekscytujące występy oraz wiele innych niespodzianek, które sprawią, że ten sezon będzie niepowtarzalny.

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej tańczącej rodziny i wspólnego tworzenia magicznych chwil na parkiecie.

Co nowego w tym sezonie?

  1. Zmiana Warunków Dla Posiadaczy Kart Partnerskich Mutlisport, Medicover i FitProfit. Możliwość zgłaszania nieobecności raz w miesiącu z 3 dniowym wyprzedzeniem, możliwość odrabiania straconych zajęć ( po uzgodnieniu terminu z recepcją. Zapoznaj się ze szczegółami: https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/regulamin
  2. Nowe Style Tańca: Rozszerzamy naszą ofertę taneczną, prezentując Wam zupełnie nowe style tańca do odkrycia i opanowania. Od magicznie zmysłowego Sensual Dance dla kobiet do dynamicznego i porywającego Commercial Dance. Nasza różnorodna gama stylów umożliwi Wam eksplorację i rozwijanie się w obszarach, które Was inspirują. Przygotujcie się na taneczne podróże pełne wyzwań i przyjemności!
  3. Uruchomiliśmy również nowe kursy dla młodzieży w wieku 9-15lat prawie w każdym dniu tygodnia. Taniec nowoczesny ( 10-15 lat) w czwartki o godz. 16,00, taniec współczesny z elementami baletu ( 9-13 lat) w piątki godz. 16,00 lub grupy K-popu na różnych poziomach zaawansowania w poniedziałki i wtorki.
  4. Nowi Instruktorzy: Jesteśmy podekscytowani, że do naszego zespołu dołączyła grupa utalentowanych instruktorów. Ich wiedza, pasja i unikalne podejście do nauki tańca przyniosą Wam nowe perspektywy i inspiracje. Każdy z instruktorów przynosi ze sobą wyjątkowe umiejętności, dzięki którym będziecie mogli poszerzać swoje horyzonty taneczne.
  5. Koniec zajęć online. Pożegnaliśmy się już na dobre z epidemią. Nasza oferta w tym sezonie nie będzie już obejmowała możliwości korzystania z zajęć zdalnych, jak również otrzymywania zapisów ( nagrań) z zajęć straconych z powodu nieobecności. Liczymy na obecność i wspólny trening na Sali ! Stracone zajęcia można odrabiać na innym kursie w czasie nieprzekraczającym ważność karnetu.

 

Zapisy start! Tutaj możesz się zapisać :https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/zapisy

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Kup teraz!
Kup teraz!