Kaucja obowiązkowa i kaucja dobrowolna

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wcześniejszy zapis na zajęcia (w systemie, telefonicznie lub mailowo), potwierdzony wniesioną opłatą rezerwacyjną/kaucją w wysokości 30zł od osoby. Bez opłaconej kaucji klient posiadający kartę nie ma prawa do rezerwacji miejsca w grupie.

Kaucja jest obowiązkowa na wszystkich kursach w parach tj. taniec towarzyski, taniec użytkowy, taniec użytkowy&salsa, latino w parach, Młoda Para, z wyjątkiem kursu tanga argentyńskiego, na którym kaucja jest dobrowolna oraz następujących kursach solo: balet, taniec współczesny, jazz, modern jazz.  Na pozostałych kursach wpłata kaucji jest dobrowolna.

  • Kaucja obowiązkowa – uczestnik kursu może w nim uczestniczyć tylko posiadając opłaconą i wciąż aktywną kaucję rezerwacyjną. Oznacza to, że szkoła rezerwuje miejsce na kursie na każdych kolejnych zajęciach aż do rezygnacji z  kursu, jego zakończenia lub  pobrania kaucji ( przestaje być aktywna) przez szkołę wskutek nieobecności.
  • Kaucja dobrowolna – uczestnik może brać udział w zajęciach bez konieczności wpłaty kaucji, pod warunkiem, że jest wolne miejsce w grupie- nie ma natomiast prawa do rezerwacji miejsca. Na kursach z dobrowolną kaucją można  opłacić kaucję na początku kursu, a po jakimś czasie poprosić o zwrot kaucji (max 2 dni przed kolejnymi zajęciami  jeśli jest aktywna)  kiedy liczebność grupy się zmniejszy i rezerwacja miejsca nie jest już niezbędna.

Kaucja jest zwracana w całości po zakończeniu  kursu w przypadku 100% frekwencji na zajęciach objętych rezerwacją, przy czym minimalny, wymagany okres rezerwacji miejsca na kursie to 1 miesiąc (4 pierwsze zajęcia danego kursu).

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Honorujemy następujące karty partnerskie: Projekt bez tytułu