Działalność szkoły od 18 stycznia!

Drodzy Kursanci!

Przedstawiamy Wam informacje na temat działania szkoły tańca Nova w Krakowie w najbliższym czasie.

Od 10 stycznia ( Uwaga! datę tę jesteśmy zmuszeni zmienić  na 18 stycznia z powodu ogłoszonych wczoraj nowych restrykcji )  wznawiamy wszystkie kursy, które będą się odbywać  wg planu zajęć z października. Zapraszamy wszystkich  kursantów z aktualnymi karnetami do kontynuacji swoich kursów oraz innych  zainteresowanych naszymi zajęciami, do zapisów na kursy, które dopiero mają się rozpocząć.

Poniżej kilka praktycznych informacji.

 1. Wszystkie karnety i kaucje od 18 stycznia będą znów aktywne.
 2. Zajęcia będą się odbywać w trybie mieszanym (na sali z limitem miejsc i online) jako zorganizowane zajęcia taneczne z instruktorem, w stałych grupach.
 3. Zapisy na zajęcia są obowiązkowe dla nowych kursantów ( będziemy potwierdzać dostępność miejsca) . Osoby, które mają aktualne karnety i kaucje nie muszą wysyłać ponownych zapisów.
 4. Obowiązują ograniczenia w ilości osób na sali, dlatego na zajęciach mogą uczestniczyć tylko osoby znajdujące się na liście kursu.
 5. Na zajęciach stacjonarnych honorowane są karty Multisport Plus i OK System. Warunkiem uczestnictwa jest zapis i wykupiona kaucja rezerwacyjna (zwrotna) w kwocie 35zł. Prosimy o zapoznaniem się z regulaminem dla posiadaczy kart partnerskich, jest on dostępny tutaj: https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/regulamin.
 6. Na zajęcia online można się zapisywać najpóźniej do godziny przed terminem lekcji, wysyłając do nas informację mailem (należy w nim napisać imię, nazwisko, nazwę oraz dzień i godzinę kursu) lub przez zapis ze strony. Następnie należy dokonać opłaty na stronie (czerwony przycisk „kup online”). Niestety karty partnerskie nie obejmują zajęć online, ich użytkownicy muszą wykupić bilet na jednorazowe zajęcia lub wykorzystać wejście w ramach zdeponowanej połówki kaucji (pobranie połówki kaucji).
 7. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kursantów działamy dalej w reżimie sanitarnym, oznacza to:
 • obowiązkowe maseczki w przestrzeniach wspólnych (recepcja, korytarz, szatnia, łazienka)
 •  dezynfekcję dłoni przy wejściu do szkoły i sali tanecznej
 •  dezynfekcję szafek po każdorazowym użyciu
 • 15-minutowe przerwy między zajęciami w celu wymiany grup i przewietrzenia pomieszczeń (używamy tylko nawiewu mechanicznego z zewnątrz oraz oczyszczacza powietrza w sali tanecznej)
 •  prosimy o przychodzenie na zajęcia nie wcześniej niż 5 minut przed zajęciami oraz sprawne opuszczanie szkoły po zajęciach, jak również o korzystanie z szatni tylko w niezbędnym zakresie
 1. Zapisów na zajęcia można dokonywać tutaj:https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/zapisy wybierając tryb zajęć (stacjonarny lub online).
 2. W celu zmiany trybu zajęć piszcie do nas na:nova.krakow@novaszkolatanca.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398