🌴 Lato w Nova Szkoła Tańca!

Zapraszamy do zapisów na kolejną odsłonę wakacyjnych warsztatów w Novej!

Warsztaty  wakacyjne odbywają się w lipcu i  dedykowane są  wszystkim uczestnikom  bez względu na poziom zaawansowania.

Są to 3 lub 6 dniowe zajęcia ( 3 x 60min lub 6x 60min) w dni tygodnia: poniedziałek, wtorek , środa. Możesz się zapisać korzystając z formularza na stronie w zakładce „ zapisy” .

na drugi i trzeci warsztat przysługuje 10 % zniżki! :)

Wszystkie warsztaty będą odbywać się w poniedziałki, wtorki i środy, codziennie o tej samej godzinie.

Możliwość wykupienia wejścia pojedynczego w cenie 40 zł (nie obejmuje rezerwacji miejsca).

Kaucja 40 zł obowiązkowa w przypadku karty Multisport Plus i Medicover.

3-5 lipca

BALET

🩰 Baletowa Elegancja: Poznaj tajniki najszlachetniejszej formy tańca. Pod okiem doświadczonych nauczycieli baletu zgłębisz technikę, poprawisz swoją postawę i harmonię ruchu. Podążaj ścieżką mistrzów i poczuj, jak Twoje ciało nabiera lekkości i wyrazistości!

godz. 17:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

TANIEC BRZUCHA

🔥 Zmysłowy Taniec Brzucha: Odkryj magię orientalnych rytmów i krocz w ślady legendarnych tancerzy brzucha. Nauczymy Cię precyzyjnych izolacji ruchu, pulsujących bioder i eleganckich fal ciała. Poczuj energię orientu i odkryj nowe możliwości swojej kobiecości!

godz. 18:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

10-12 lipca

TANIEC NOWOCZESNY

💃 Ekspresja Nowoczesna: Przenieś się w świat  tańca nowoczesnego, gdzie wyobraźnia nie zna granic! Pozwól swojemu ciału na swobodę i spontaniczność. Nauczysz się wyrażać emocje i swobodnie tańczyć na klubowych imprezach. Na zajęciach będzie mieszanka różnych stylów tanecznych ( street dance, funky, disco, jazz).

godz. 17:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

MUSICAL DANCE

🔥Musical Dance/Broadway jazz – mieszanka różnych stylów tanecznych i ekscytujące choreografie ze znanych nam musicali. Nie możesz tego przegapić! Niezależnie od wieku czy wcześniejszego doświadczenia tanecznego, zapraszamy Cię do świata rozrywki i ekspresji scenicznej.

godz. 18:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

3-12 lipca

TANIEC UŻYTKOWY

godz. 19:00
6 dni x 60 min.
cena: 180 zł

TANIEC TOWARZYSKI

godz. 20:00
6 dni x 60 min.
cena: 180 zł

💃 Taniec użytkowy , taniec towarzyski – Świetna Zabawa na Parkiecie: Przygotuj się na towarzyskie szaleństwo! Na kursie tańca użytkowego lub towarzyskiego nauczysz się ruchów, które sprawią, że każde przyjęcie czy wieczór taneczny stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Tańcz z wdziękiem, stylowo i pełny werwy!

17-19 lipca

K-POP

💃K-pop : uwielbiasz choreografie południowokoreańskich zespołów popowych? Wejdź w rytm kultury k-pop i przyłącz się do naszych zajęć tanecznych.  Bez względu na to, czy jesteś już fanem k-popu, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą formą sztuki, nasze zajęcia taneczne są dla Ciebie.

godz. 17:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

BURLESKA

🌴Burleska: Gotowa na podróż w czasie do tajemniczego i uwodzicielskiego świata burleski? Dołącz do nas i stań się prawdziwą królową uwodzenia na warsztatach burleski! 💋💃🌹

godz. 18:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

LATINO SOLO

💃🌞🎶 Latino solo: Pragniesz poczuć magię rytmów latynoskich i opanować salsy, bachatę czy cha-chę? Dołącz do naszych warsztatów latino dla pań i pozwól swojemu ciału rozkwitnąć w tanecznej eksplozji!

godz. 19:00
3 dni x 60 min.
cena: 110 zł

Nie czekaj! Zarezerwuj swoje miejsce na Wakacyjnych Warsztatach Tanecznych już dziś i daj się ponieść magii tańca! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym tancerzem, nasi wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, abyś poczuł się komfortowo i rozwijał swoje umiejętności.

Zapisu możesz  dokonać pod linkiem: https://www.novaszkolatanca.pl/krakow/zapisy

Jeżeli nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kursu w trakcie warsztatów, już od września startują stałe grupy ze wszytkimi stylami tańca. Wyczekuj nowego grafiku z możliwością zapisów, który pojawi się już pod koniec sierpnia!

Do zobaczenia!

Znajdź nas

ul. Grabowskiego 11
31-126 Kraków

T:  +48 12/633 18 23
M:  +48 728 986 198
M:  +48 662 118 086

nova.krakow@novaszkolatanca.pl

GG:  10201398

 

Kup teraz!
Kup teraz!