fbpx

Zmiany w Polityce Szkoły!

Drodzy Kursanci! Wraz z nowym rokiem nastąpi zmiana w sposobie rezerwacji miejsca na zajęcia.

REZERWACJA MIEJSC Z KARTAMI PARTNERSKIMI:

W przypadku kart partnerskich informujemy, że w celu zapewnienia sobie miejsca na zajęciach posiadacze kart partnerskich są zobowiązani do wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 30 zł.
Wpłaty można dokonać gotówką w naszej placówce bądź przelewem, a w dowolnym momencie mogą Państwo wypłacić pozostałą kaucję.

Uprzejmie informujemy, że wpłata kaucji NIE JEST OBOWIĄZKOWA, natomiast tylko ona daje gwarancję rezerwacji miejsca na zajęciach. Ponadto osoby bez wpłaconej kaucji są dla naszego systemu anonimowe, co skutkuje brakiem możliwości poinformowania SMS-owego lub mailowego o zmianach zachodzących w grupie (takich jak odwołanie czy też zmiana godziny zajęć bądź zamknięcie grupy).

W momencie wejścia na zajęcia kaucja ta powraca na Państwa konto w naszym systemie i umożliwia dokonanie kolejnej rezerwacji.

Rezerwację można odwołać do 5h przed zajęciami wyłącznie poprzez Strefę Klienta oraz aplikację eFitness. Prosimy o bieżącą kontrolę dokonanych rezerwacji w celu umożliwienia innym osobom skorzystania z zajęć. Brak odwołania rezerwacji zajęć i niepojawienie się na nich będzie skutkować utratą kaucji.

REZERWACJA MIEJSC Z KARNETAMI:

Informujemy, że przy zakupie karnetu na recepcji szkoły Obsługa Recepcji dokona zapisu na dane zajęcia na tyle wejść, na ile wykupiony został karnet.
Jeżeli Kursant/ka nie chce, aby rezerwacja została dokonana na daną ilość, prosimy o poinformowanie obsługi lub samodzielne usunięcie rezerwacji przez Strefę Klienta lub aplikację eFitness.

Oczywiście istnieje możliwość odwołania rezerwacji do 5h przed zajęciami, której można dokonać także poprzez Strefę Klienta oraz aplikację eFitness. Prosimy o bieżącą kontrolę dokonanych rezerwacji w celu umożliwienia innym osobom skorzystania z zajęć. Brak odwołania rezerwacji zajęć i niepojawienie się na nich będzie skutkować utratą wejścia z karnetu.

Uprzejmie przypominamy, że tylko aktywny karnet z dokonaną rezerwacją jest zapewnieniem miejsca na zajęciach.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju