Taniec brzucha

Taniec brzucha (taniec arabski, taniec orientalny) jest to niezwykle zmysłowy  rodzaj tańca solowego, wykonywanego głównie, ale nie wyłącznie przez kobiety, popularnego na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne gesty rąk. Elementem bardzo charakterystycznym jest tzw. shimmy, czyli drżący ruch bioder wprawiającego w drgania również brzuch tancerki. Można wykonywać także shimmy innych części ciała np. biustu. Oprócz typowych elementów dla tego gatunku, można zauważyć elementy zaczerpnięte z orientalnych tańców folklorystycznych, tańca współczesnego, a nawet baletu. Rekwizyty używane często przez tancerki to: zills (saggat), miecze, chusty oraz laska. Chcesz poczuć się jak Szeherezada z Baśni 1000 i jednej nocy? Wyzwolić swoją kobiecość?

Zajęcia z Tańca Brzucha prowadzimy na 4 stopniach zaawansowania:

  • I poziom podstawowy – 3 miesiące
  • II poziom średnio zaawansowany – 3 miesiące
  • III poziom zaawansowany – 3 miesiące
  • poziom Master Class – grupa hobbystyczna, najwyższa w naszej ofercie

Po każdym stopniu może się zmienić dzień oraz godzina prowadzenia zajęć.

Wybierz kurs

Taniec Brzucha first step
trener:
Thasis Monika Miłosz
poziom:
First step

data rozpoczęcia: 2019-07-02

Wtorek, godzina 17:00-18:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert markietingowy w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00