fbpx

SYLWESTROWY EXPRESS

To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze jeszcze przed balem Sylwestrowym !

Kurs będzie składał się z trzech spotkań i pozwoli Państwu poczuć się pewnie w Sylwestra na parkiecie!

Umożliwia to ciekawie dobrany program kursu, odchodzący od standardowych założeń kursów tańca towarzyskiego, a stawiający za cel przede wszystkich użytkowość i uniwersalność uczonych kroków. Na zajęciach będziemy się uczyć: disco samby, jive’a użytkowego, foxtrot’a użytkowego, chachacha, ale przede wszystkim uniwersalnego tańca „2 na 1” lub walca wiedeńskiego.

Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur, które przyciągają uwagę i podziw oglądających. Można go zatańczyć do każdej muzyki, technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki -radości wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie. Krok podstawowy w różnych szkołach może być tańczony nieco inaczej, jednak cechą charakterystyczną disco jest liczenie – na 3 (raz, dwa, “dostaw”).

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju