fbpx

Street dance

Na zajęciach ze Street Dance poznajemy podstawy wielu streetowych stylów tanecznych (m.in. hip hop, house, popping, waacking, vogue), wykorzystujemy elementy różnych technik tańca, zaczynając od old school’u aż do technik współczesnych. Choreografie łączą podstawowe kroki w dynamiczną i energiczną całość. Po dłuższych ćwiczeniach nauczymy się izolacji, lekkości i płynności ruchu. Systematyczność pozwoli nam wzmocnić mięśnie, poprawić koordynację ruchową i wydolność organizmu.

Wybierz kurs

HIP HOP FREESTYLE & POPPING - NOVA GRUPA!
trener:
Artur Kuntusz
poziom:
Open

Piątek, godzina 17:00-18:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz
STREET DANCE - NOVA GRUPA!
trener:
Jakub Leśniak
poziom:
First Step

Środa, godzina 16:00-17:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju