fbpx

Salsa Solo

Zajęcia specjalnie dla Pań. Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwinięcie świadomości ciała oraz na pracę wszystkich atrybutów kobiecych – klatki piersiowej, bioder oraz rąk.

Staramy się nauczyć gracji w ruchu i umiejętności korzystania ze swojego ciała w tańcu. Jak również poczucia pewności na parkiecie. Zajęcia często mają także charakter kondycyjny, tak więc gwarantujemy pozytywne zmęczenie i uśmiech na twarzy. Zajęcia opierają się na podstawowych krokach i co tydzień opracowywana jest nowa choreografia, co sprawia, że można dołączyć do grupy w każdej chwili.

Salsę solo polecamy także jako uzupełnienie zajęć salsy w parach, jako naukę tego jak się ładnie prezentować tańcząc z partnerem – tak zwany ladies styling. Wtedy warto skupić się na pracy rąk, którą często się zaniedbuje tańcząc w ruedzie.

Prowadzący

Wybierz kurs

SALSA SOLO - NOWY NABÓR!
trener:
Grzegorz Caban
poziom:
First Step

Czwartek, godzina 19:00-20:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju