fbpx

Latino Solo

Latino Solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec i najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki po której następuje nauka krótkich układów choreograficznych. Na każdych zajęciach instruktor skupia się na innej technice z pośród tańców latino. W atmosferze zabawy nauka podstawowych kroków jest błyskawiczna przez co można szybko dołączyć obroty jak również kombinacje tańczone “na 4 strony świata”.

Kochasz tańczyć, a on nie? Zapisz się na latino solo!

Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Wybierz kurs

LATINO SOLO - NOWY NABÓR!
trener:
Wojtek Szołtysik
poziom:
Open

Wtorek, godzina 17:00-18:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz
LATINO SOLO - TYLKO KARNETY - NOWY NABÓR!
trener:
Mikołaj Pawlik
poziom:
First Step

data rozpoczęcia: 2022-07-04

Poniedziałek, godzina 19:00-20:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju