Pole Dance BENG

Informujemy, że od 2020 Pole dance nie będzie odbywał się już w szkole NOVA

Zapraszamy do szkoły www.novabeng.pl gdzie aktualnie uczą Nasze instruktorki Ania, Wiki, Natalia i Monika

 

 

————————————————————————

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki
i zmysłowego kobiecego tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów.

Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej, ponętnej sylwetki
i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową
i kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na kobiece ciało ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Zajęcia Pole Dance w naszej szkole prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania. Każdy z poziomów to 12 kolejnych spotkań. Zajęcia są prowadzone w systemie 2 osoby do 1 rurki. W cenie karnetu 4 wejścia na zajęcia Open Studio gratis. W zajęciach można uczestniczyć raz, dwa a nawet trzy razy w tygodniu. Wszystko zależy od Ciebie:) Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i ćwiczeniami wzmacniającymi. Na każdych  poznasz nowe tricki.

First Step to grupa dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Pole Dance.
Na zajęciach wzmocnicie i uelastycznicie ciało oraz poznacie podstawowe figury. Grupa First Step to przygotowanie do trudniejszych pozycji, których nauczycie się na kolejnych stopniach. Pole Dance to również forma tańca, dlatego zajęcia zostaną urozmaicone krótkimi choreografiami.

Poziom I   (dawna grupa kontynuacja I) Zajęcia dla osób, które opanowały już podstawy Pole  Dance. To na tym stopniu zaczniemy przygotowanie i naukę figur na rurce oraz pozycji głową w dół! Poznane wcześniej figury będziemy  doskonalić oraz poznawać nowe, bardziej skomplikowane kręcenia;)

Poziom II   Jeżeli swobodnie robisz invert, a gemini i scorpion nie są Ci obce – to grupa dla Ciebie! Na poziomie II poznasz wiele nowych i bardziej skomplikowanych tricków.

Poziom III  Poziom dla rurkowych wyjadaczek;)

Open Studio Wolna sala do ćwiczeń bez trenera.

Jeśli nie wiesz, który poziom jest dla Ciebie – napisz do Nas lub skonsultuj się
z instruktorkami:) Chętnie doradzimy w dopasowaniu odpowiedniego poziomu grupy.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605 / 664 378 833

godziny otwarcia:

w czasie zajęć

Polski fundusz rozwoju