fbpx

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to jeden z najbardziej niezapomnianych momentów każdego wesela. Głównie dlatego, że jest on oficjalnym początkiem przyjęcia, podczas którego bacznie obserwują nas nasi bliscy. Każda para chce wypaść świetnie.
Zapraszamy na nasze lekcje indywidualne, podczas których nauczycie się pięknego układu – z pewnością ten pierwszy taniec na długo zapadnie Wam w pamięć.

W naszej szkole uczymy narzeczonych tańca w sposób prosty, ale jednocześnie efektowny – tak, aby podczas swojego wesela mogli poczuć się pewnie. Może to być jeden ze standardowych tańców, które są łatwe w nauce, a przy tym wyglądają elegancko – jak walc angielski czy wiedeński. Inną ciekawą propozycją jest Tango oraz style latynoamerykańskie takie jak Salsa, Kizomba czy Bachata. Ponadto, trener może nauczyć Was każdego innego rodzaju tańca, jaki wybierzecie – wszystko zależy od wybranej piosenki i Waszych preferencji. Nie boimy się wyzwań, a ponieważ w naszej szkole pracują trenerzy specjalizujący się w różnych stylach, możemy nauczyć Was nawet najbardziej “szalonego” układu. ;)

Dobrym pomysłem jest zapisać się wcześniej na wstępny kurs Tańca Użytkowego. Podczas takich lekcji narzeczeni mają okazję poznać podstawy wybranego stylu tańca. Dzięki takim przygotowaniom lekcje indywidualne dla narzeczonych będą skoncentrowane na nauce konkretnego układu, który później zaprezentują na weselu.

Pierwsza lekcja jest tą najważniejszą, ponieważ podczas niej nie tylko uczymy się kroków, ale również ustalamy szczegóły. W naszej szkole zachęcamy narzeczonych do przyniesienia ze sobą wybranej piosenki – najlepiej zgranej na telefonie z wejściem jack, abyśmy mogli wysłuchać jej na naszym sprzęcie grającym. Indywidualny wybór piosenki ma osobisty charakter i pozwala dobrać rodzaj tańca oraz elementy układu do preferencji narzeczonych.

Inspiracje również są mile widziane – zachęcamy naszych kursantów do pokazywania nam filmów z układami, które im się podobają. Możemy je odwzorować w całości lub wykorzystać tylko niektóre elementy. Jeżeli nie umiecie zdecydować się na konkretny utwór, instruktor zaproponuje coś z przygotowanej wcześniej listy.

Podczas lekcji indywidualnych ważny jest komfort, ale również możliwość jak najwierniejszego odwzorowania warunków, w jakich przyjdzie nam tańczyć na weselu. Chodzi przede wszystkim o obuwie, które przecież będzie zupełnie inne niż to zakładane na co dzień. Pierwsza lekcja może odbyć się w zwykłym, sportowym obuwiu. Później zaleca się ćwiczenie w butach weselnych, aby przyzwyczaić do nich stopy i wyczuć, jak zachowują się one na parkiecie. Takie przygotowanie z pewnością doda pewności siebie przyszłym narzeczonym, co pozwoli im zatańczyć pierwszy taniec bez większego stresu.

Jeżeli interesują Cię lekcje indywidualne pierwszego tańca, zapraszamy do kontaktu. Nasza szkoła znajduje się w centrum Katowic. Prowadzimy zajęcia 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 23:00. Każda lekcja trwa 60 minut. Wszystkim uczestnikom rekomendujemy zakupienie pakietu minimum 4 lekcji, aby stworzyć i opanować podstawowy układ taneczny oraz swobodnie poczuć się na parkiecie.

Zapraszamy i oczywiście życzymy szczęścia na nowej drodze życia :)  

W celu umówienia terminów lekcji napisz do nas maila: nova@novaszkolatanca.pl

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju