Narzeczeni

Program zajęć opracowano z myślą o osobach, które chcą świetnie się bawić i dobrze wypaść podczas zbliżających się wyjątkowo ważnych wydarzeń w ich życiu.

W trakcie kursu nauczymy Was podstaw tańca w parze, prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków: tradycyjnego walca, cha-cha, “2 na 1” jak również jive’a ,a rezultatem tych kilku spotkań będą umiejętności pozwalające swobodnie przetańczyć każdą wyjątkową noc.

Po skończonym kursie grupowym dla Narzeczonych polecamy także pomoc naszych instruktorów w przygotowaniu pierwszego tańca młodych małżonków, którym zaskoczą oni swoich gości. W trakcie indywidualnych spotkań nasi profesjonalni tancerze pomogą wybrać odpowiedni taniec, dopasują muzykę, jak również ułożą choreografię. Możecie pod okiem nauczyciela przygotować taneczne show z Waszym udziałem, które zapadnie w pamięć wszystkim Waszym bliskim.

Jesteśmy pełni pomysłów, ale to, czego pragniecie jest dla nas najważniejsze, skoro to Wasza najważniejsza, jakże wyjątkowa chwila w życiu. Zapraszamy.

Podczas lekcji indywidualnych można przygotować dowolną choreografię na pierwszy taniec oraz przygotować się do zabawy tanecznej podczas wesela. Terminy lekcji umawiane są telefonicznie bądź mailowo.

Wybierz kurs

Narzeczeni
trener:
Aleksandra Bednarz
poziom:
First step

Niedziela, godzina 16:15-17:15, sala: Sala Mała (Sokolska 31)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert markietingowy w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00