Narzeczeni

Narzeczeni

To kurs przeznaczony dla przyszłych par młodych pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca ze swoją drugą połówką i wszystkimi gośćmi na weselu. Na podstawie poznanych kroków będziecie mogli stworzyć swój pierwszy wymarzony taniec na waszym weselu. 

Ciekawie dobrany program kursu, odchodzący od standardowych założeń kursów tańca towarzyskiego , a stawiający za cel przede wszystkich użytkowość i uniwersalność uczonych kroków. Na zajęciach będziemy się uczyć:  disco samby, jive’a użytkowego, foxtrot’a użytkowego, ale przede wszystkim uniwersalnego tańca  „ 2 na 1” lub walca wiedeńskiego.

Po kursie również jest możliwość skorzystania z oferty lekcji indywidualnych dzięki którym ułożycie swoja choreografię do wybranej piosenki.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00