fbpx

Lekcje indywidualne

Zapoznajcie się z Naszą ofertą lekcji indywidualnych, gdzie z najlepszymi instruktorami nauczycie się i zatańczycie swoją wymarzoną choreografię na pierwszy taniec i nie tylko!
Prowadzimy lekcje indywidualne Tańca Towarzyskiego, Tańca użytkowego, Salsy, Bachaty, Kizomby, Tanga i wiele innych.

Nasi instruktorzy: Aleksandra Bednarz, Łukasz Pierz, Grzegorz Caban, Piotr Brącel, Wojtek Szołtysik! Stworzymy Waszą wymarzoną chorografię na pierwszy taniec i zarazimy pasją do tańca! A to wszystko w Katowicach!

Lekcje prowadzimy aż 7 dni w tygodniu i dopasowujemy się do Waszej dyspozycyjności. Z nami nauka pierwszego tańca to przyjemność, nawet jeśli nie mieliście nigdy styczności z tańcem.

Cennik: 

  • pojedyncza lekcja 140 PLN od pary
  • pakiet 4 lekcji 490 PLN od pary

Ceny lekcji z Tanga Argentyńskiego są wyznaczane indywidualnie.

Zapisy:
Prosimy od razu kontaktować się mailowo na adres: nova@novaszkolatanca.pl 

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju