fbpx

Hip-Hop

Hip-Hop

Hip-Hop to jeden z najbardziej popularnych stylów tanecznych. Zaliczany jest do Street Dance, tzn. tańców ulicznych i wywodzi się z Nowego Yorku. Wyróżniamy wiele odmian hip-hopu, między innymi oldschool, new age, new style, freestyle. To wszystko sprawia, że hip-hop jest bardzo róźnorodnym stylem tanecznym, a na zajęciach każdy uczestnik odnajdzie w nim coś dla siebie.

Zajęcia te są przeznaczone dla młodzieży (od 15 roku życia) oraz osób dorosłych, które jeszcze nie miały styczności z tańcem i kulturą Hip Hop’u.

Kurs obejmuje naukę podstaw styli hiphopowych i pokrewnych. Poznamy technikę izolacji, zatrzymań, groove’ów i popów. Na zajęciach nauczymy się także choreografii w oparciu o poznane figury. Zajęcia hip-hop beginners każdemu uczestnikowi pozwolą na uwolnienie swojej energii i wyrażenie siebie w ciekawych choreografiach, umożliwią zachowanie dobrej kondycji i ogólnej sprawności fizycznej. Aktywny spędzanie czasu na naszych zajęciach oraz niesamowita atmosfera pomogą również zachować świetny nastrój na cały następny tydzień.

Dla kursantów, którzy na zajęciach Hip-hop beginners odkryją nową pasję oraz będą chcieli dalej rozwijać swoje umiejętności taneczne proponujemy również bardziej zaawansowane grupy Hip-hopowe!

Zajęcia prowadzi Tomasz Nieradzik, tancerz i instruktor tańca z ponad 10 letnim doświadczeniem scenicznym i instruktorskim. Uczestnik takich programów jak „Mam Talent” czy „GTD-Tylko Taniec”!

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju