fbpx

Flamenco

Flamenco jest to rodzaj tańca wywodzącego się z ognistej Andaluzji. Korzeni należy doszukiwać się w dawnych religijnych tańcach orientalnych (hinduskich, arabskich, a nawet żydowskich). Flamenco jest jak charakter porywczych i nieprzewidywalnych Cyganów, impulsywne, pełne energii, ale również pełne melancholii. Taniec charakteryzuje się ruchami ramion, dłoni i palców, a także używaniem nóg jako instrumentu perkusyjnego.

Flamenco to przede wszystkim taniec, ale również muzyka i śpiew. Taniec jest pełen energii, zmysłowości, temperamentu. Dla wielu stał się pasją na całe życie. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy zdrowotnych, aby móc tańczyć flamenco. Jeżeli czujesz, że przy gorących, porywających andaluzyjskich rytmach od razu chcesz tańczyć, masz chęci i zapał – bez obaw – z pewnością odnajdziesz się we flamenco!

Flamenco niesie ze sobą wiele korzyści dla ciała i ducha. Przede wszystkim wzmocnieniu ulegają mięśnie nóg i grzbietu, poprawia się sylwetka oraz kondycja fizyczna. Dzięki zyskaniu świadomości własnego ciała wzrasta pewność siebie, a poprzez ekspresyjne ruchu w tańcu można wyrzucić z siebie negatywne emocje. Energiczny, zmysłowy taniec pobudza do działania i pozwoli odkryć w sobie nowe pokłady energii. Cotygodniowe spotkania gwarantują przyjemne spędzanie czasu w świetnej atmosferze z ludźmi z którymi można dzielić pasję, jaką po naszych zajęciach z pewnością stanie się Flamenco.

Zajęcia w naszej szkole prowadzi wykwalifikowana kadra, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć, a przede wszystkim z ogromną pasją, którą dzielą się z naszymi kursantami.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Prowadzący

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju