fbpx

Dance Kids 4-7 lat

Dance Kids 4-7 lat

Już od najmłodszych lat, muzyka ma ogromny wpływ na dziecko. Pozwala na rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej oraz rozwijanie pamięci muzycznej i ruchowej. Zajęcia taneczne wykształcają u dzieci koncentrację i spostrzegawczość, przystosowuje do pracy w zespole, a co za tym idzie umiejętność ponoszenia odpowiedzialności za powierzone zadania.

Na zajęciach Dance Kids skupiamy się na prawidłowej postawa, uczymy się panować nad własnym ciałem i jego ruchem, rozwijamy dyscyplinę i wytrwałość w dążeniu do celu.

Zajęcia taneczno-rytmiczne pozwalają doświadczyć i poznać tajniki muzycznego świata poprzez zabawę i taniec.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Prowadzący

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju