Wiktoria Karbownik
Wiktoria Karbownik

Pole Dance jest dla niej pełnym wyzwań, twórczym spotem z nutką sztuki, który zaintrygował ją od samego początku, całkiem pochłonął i stał się największą pasją.
Od dzieciństwa nigdy nie mogła długo wytrzymać bez ruchu i aktywności, jednak przed Pole Dance nie trenowała nic długoterminowo i nie miała większej styczności z żadnym konkretnym sportem. Teraz trenuje prawie codziennie, w każdej wolnej chwili gdyż intensywne treningi i emocje, które się pojawiają z każdym sukcesem bardzo uzależniają.
Na zajęciach stara się zarazić swoją pasją i nauczyć czerpania radości z pokonywania własnych ograniczeń. Nie ukrywa, że Pole Dance jest wartym poświęceń, ciężkim i wymagającym sportem, w którym potrzebne są wytrwałość, samodyscyplina i determinacja, ale który zdecydowanie odpłaca z nawiązką włożony w niego wysiłek. Płynne ruchy i lekkość to iluzja za którą kryją się ciężkie treningi podczas których pracuje się przede wszystkim nad siłą, rozciągnięciem, kondycją, a także dynamiką, koordynacją, refleksem, zwinnością i odpornością na ból. Poza wzmocnieniem całego ciała, utrzymaniem formy, ukształtowaniem sylwetki przynosi również korzyści mentalne: wyzwala adrenalinę, pobudza endorfiny i wzmacnia psychicznie. Dzięki zajęciom możesz stać się silniejsza, pewniejsza siebie, przełamywać bariery własnego strachu i ograniczeń, a przede wszystkim świetnie się bawić.

Znajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00