fbpx
Weronika Potaczek
Weronika Potaczek

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia tańca oraz absolwentką Państwowego Policealnego Studium Zawodowe Wokalno-Baletowego w Gliwicach gdzie uzyskałam tytuł Aktora Scen Muzycznych. Jestem dyplomowanym instruktorem Tańca Jazzowego. Ukończyłam Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych w Gliwicach na kierunku Filologia Włoska.

Jako aktorka i tancerka swoje doświadczenie zdobyłam na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego w spektaklach “Noc w Wenecji”, “I have a dream”. Współpracowałam z Teatrem Muzycznym IWIA oraz rewią taneczną Maraquja z którą występowałam w Telewizji Polskiej.

Jako choreograf prowadziłam  zajęcia w szkołach tańca tj. Check This Out Gliwice, 3arte Gliwice, Azyl Zabrze, Movimento Żory, PPSZWB Gliwice oraz warsztaty w Polsce i za granicą (Toruń, Jastrzębie Zdrój, Wadowice, Oświęcim, Cesenatico – Włochy).

Prowadzę zajęcia z takich stylów jak: jazz, high heels, taniec współczesny, bachata (lady styling), taniec towarzyski dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz pierwszy taniec dla przyszłych małżonków.

Jako nauczyciel języka włoskiego pracowałam w Państwowym Policealnym Studium Zawodowym Wokalno-Baletowym w Gliwicach. Obecnie współpracuję ze szkołami językowymi BEST, Language Learning oraz firmami włosko-polskimi SEST Gliwice, SPM Bieruń prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Moim mottem jest ciągły rozwój, dlatego uczęszczam na różne warsztaty w kraju i za granicą m.in: –  Staż na Sycyli “Integracja Tańcem i Śpiewem”

warsztaty zagraniczne w IALS w Rzymie, Perugii, Barcellona Pozzo di Gotto oraz w Tanzprojekt Monachium

warsztaty w Polsce “Międzynarodowe Spotkania Taneczne” w Warszawie, “Warsztaty Jazzowe” w Kielcach, “Cyrkulacje” we Wrocławiu, “Festiwal na bosaka” w Połczynie, “High heels Dace Poland”

kursy indywidualne “Heels program by Lala”, “Heels Essence by Tina Papazyan”

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju