Jamilah
Jamilah

Jamilah jest zawodową i utytułowaną tancerką, która kultywuje tradycję tańca orientalnego zgodnie z jego najdoskonalszym, klasycznymi wzorcami. Kochana przez publiczność polską, podziwiana na scenach zagranicznych. Została laureatką najbardziej prestiżowych konkursów międzynarodowych. Jest cenioną nauczycielką, którą na warsztaty zapraszają renomowane szkoły z całej Polski. Uczestniczy w elitarnym kursie instruktorskim: Certified Academic Teacher’s Training (CATT) w Berlinie.

  • kwiecień 2011 r.: wygrana w w kolejnej edycji „The Bellydance Evolution Competition”, czego bezpośrednim skutkiem jest udział w niezwykłym projekcie scenicznym Jilliny i tournée po Europie.
  • listopad 2010 r: III miejsce na konkursie “Bellydancer of the World” organizowanym przez Leylę Jouvanę i Rolanda w Duisburgu.
  • wrzesień 2010 r.: I miejsce na International Raks Sharqi Contest w kategorii Solo Professional na „Sommerfestival” w Berlinie.
  • luty 2010 r.: “People’s Choice Award” (nagroda publiczności) w The Bellydance Evolution Competition organizowanym przez Jillinę (USA).
  • czerwiec 2009 r.: I miejsce na International Raks Sharqi Contest w kategorii Semi-Professional na „Sommerfestival” w Berlinie – Jamilah była pierwszą Polką, która zdobyła tę nagrodę.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16:30-21:00

 

Polski fundusz rozwoju