fbpx

STREET DANCE

Reggaeton

Reggaeton to połączenie hip-hopu, reggae, dancehall, salsy, merengue i bachaty. Opiera się na mocnych ruchach bioder i klatki piersiowej. Jest zmysłowy i dynamiczny.

Reggaeton to radość, zmysłowość i dzika zabawa. Zajęcia pomagają w odnalezieniu swojej kobiecości i ośmielają kobiety do seksownego poruszania się: ruchy klatki piersiowej, tułowia i bioder. Podkreślają syntezowany, perkusyjny rytm reggeatonu, zwany Dem Bow.

Na zajęciach tworzony jest układ choreograficzny na bazie tańców latynoamerykańskich w gorących rytmach samby, salsy, cha-chy, reggaetonu, stylingu. Dynamiczny sposób prowadzenia zajęć powoduje, że są one nie tylko taneczną zabawą, ale również  treningiem modelującym sylwetkę.

Dzięki temu, że reggaeton jest niezwykle bogatą techniką każdy nasz kontakt z tym stylem okazuje się nowym i niezapomnianym przeżyciem.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju