K-POP

K-POP Dance to styl taneczny oparty na wielu różnorodnych technikach w wykonaniu głównie gwiazd koreańskiej sceny muzycznej. W Polsce w ostatnich latach rozpowszechniło się tzw. “coverowanie” piosenek k-pop – odtwarzanie danej choreografii, tak, aby przypominała oryginał.

K-POP to fuzja różnorodnych technik takich jak: hip hop, sexy dance, funky i wiele innych. Każda choreografia jest inna i to uczestnicy poprzez ankietę wybierają której chcieliby się nauczyć na danych zajęciach!

Jesteś fanem K-popu lub być może nie słyszałeś nigdy o nim i jesteś ciekawy co tak naprawdę jest częścią wielkiej fali zainteresowania Koreą na całym świecie? Przyjdź i przekonaj się sam – co tydzień ucząc się nowych choreografii wykorzystujących różne style tańca!

Nie obawiaj się, zajęcia są przystosowane do poziomu uczestników!

Prowadzący

Wybierz kurs

K-POP - NOVA GRUPA!
trener:
Viktor Sołtysek
poziom:
First Step

Piątek, godzina 16:00-17:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju