Pole Teens 10 – 14 lat Nova beng

Zapraszamy na zajecia pole dance do NOVA BENG www.novabeng.pl

W szkole nova nie prowadzimy już zajec pole dance

 

 

Pole Teens to zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne na drążku pionowym dla dzieci i młodzieży. Podczas ćwiczeń i akrobacji na rurce budujemy siłę, wzmacniamy i uelastyczniamy całe ciało, a wszystko w przyjemnej atmosferze świetnej zabawy. Zajęcia pole dance dla dzieci to nie tylko  nauka elementów gimnastycznych z wykorzystaniem rurki, ale również stretching i taniec.  Aktywność ta jest świetnym zamiennikiem lub uzupełnieniem gimnastyki sportowej i artystycznej.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju