Bachata Lady Styling

Kurs bachata lady styling to kurs typu OPEN, dedykowany jest dla Pań bez względu na poziom zaawansowania w tańcu i doświadczenie na parkiecie, dla Pań tańczących i nietańczących, które chcą rozpocząć swoją taneczną przygodę u boku zawodowej, profesjonalnej tancerki, rodowitej kubanki, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i metodycznym. To zajęcia solo, na których Panie uczą się choreografii na bazie kroków podstawowych bachaty, kombinacji figur i obrotów. Uczą się wyrażania siebie poprzez taniec
i ekspresji emocji w tańcu.
Bachata wywodzi się ze słonecznej i ciepłej Dominikany. Jest to zmysłowy taniec, który odrobinę przypomina tańce latynoamerykańskie, ale jest o wiele bardziej sensualny i romantyczny, z dużą dawka energii i delikatności w tańcu. Może być tańczony solo lub w parze. Podstawą jest skupienie się na pracy bioder przez partnerkę, radości z muzyki, lub taniec z partnerem. Bachata buduje poczucie kobiecości, zmysłowości w tańcu solo, w parze poczucie bliskości i porozumienie między partnerami, bez słów.

Czego nauczymy się podczas kursu:
– rozpoznawanie rytmu i wyrażanie go ruchem ciała
– kroki podstawowe bachaty, technika obrotów i rotacji
– footworks: praca stóp i techniki łączenia figur w tańcu
– body movement w tym: praca nad postawą w tańcu w partnerwork
– praca nad techniką poruszania bioder, praca nad linią ciała w tańcu, wyprowadzenie ruchu
dłoni i ramion, wyrażanie kobiecości w tańcu
– choreografie na bazie kroków podstawowych bachaty, figur i ich kombinacji
– wyrażania siebie poprzez taniec, kobiecości i delikatności w tańcu oraz przezywania emocji
w tańcu.

Wybierz kurs

Bachata Lady Styling
trener:
Regla Maria Penalver Hernandez
poziom:
Open

Poniedziałek, godzina 19:15-20:15, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova Mateusz Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova Mateusz Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16:30-21:00

 

Polski fundusz rozwoju