fbpx

Contemporary Jazz

To mieszanka wielu stylów jak na przykład: taniec nowoczesny, taniec jazzowy, modern jazz.

Taniec ten kładzie nacisk na pokazanie wnętrza oraz emocji tancerza, który dąży do przekazania odbiorcy pewnej historii poprzez ruchy charakterystyczne dla jej rodzaju. Tancerz posiada dużą swobodę w kreowaniu ruchu – wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, kontakt tancerza z podłożem. Niektóre choreografie zawierają elementy tańca fizycznego.

Prowadzący

Wybierz kurs

CONTEMPORARY OPEN - NOWY NABÓR!
trener:
Klaudia Garbala
poziom:
Open

data rozpoczęcia: 2022-07-04

Poniedziałek, godzina 19:00-20:00, sala: Duża Sala (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju