Teatr Tańca Vivo

Teatr Tańca

Grupa stworzona z myślą o osobach, które dzielnie szorują ciałem podłogę na poniedziałkowym Contemporary i chciałyby tę praktykę rozwinąć bardziej.

W czasie zajęć zwiększymy poziom trudności poprzez pracę nad dłuższymi formami tańca – Teatrem Tańca. Poznamy różne tajniki improwizacji zarówno tej solowej jak i w parach. Zwrócimy szczególną uwagę na treść i emocje, które chcemy wyrazić ruchem. Nie zabraknie również czasu na sumienne szlifowanie techniki i wzmacnianie ciała.

Grupa jest zamknięta, aby rozwój osób w niej ćwiczących mógł być bardziej efektywny.

Jeśli zastanawiasz się, który poziom zajęć byłby dla Ciebie lepszy lub czujesz, że chcesz już spróbować sił na wyższym poziomie – odezwij się proszę do mnie w czasie zajęć lub napisz prywatnie – Klaudia Garbala.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova Mateusz Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova Mateusz Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Prowadzący

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16:30-21:00

 

Polski fundusz rozwoju