Balet 3-5 lat

Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną.

Zajęcia z baletu są doskonałym wyborem dla osób, które chcą, aby ich dziecko poprzez taniec, muzykę i zabawę prawidłowo rozwijało się fizycznie oraz emocjonalnie.

Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu oraz przełamuje nieśmiałość. Doskonale kształtuje charakter, ucząc dzieci samodyscypliny, a poprzez pracę w grupie ułatwia nawiązywanie nowych przyjaźni, wzmacnia siłę woli i koncentrację.

Balet dla dzieci przynosi wiele korzyści, także pod względem motorycznym: pozytywnie wpływa na zmysł równowagi, pomaga w walce z wadami postawy i w prawidłowy sposób wzmacnia mięśnie.

Zajęcia z baletu w naszej szkole są prowadzone w taki sposób, aby nasi mali kursanci czuli się swobodnie i bezpiecznie, a ich program i intensywność są dostosowane do wieku uczestników. Obejmuje on rozgrzewkę z ćwiczeniami rozciągającymi, naukę podstawowych pozycji baletowych oraz zabawy taneczne i ruchowe.

Balet dla dzieci prowadzi wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, przygotowująca swoich podopiecznych do występów organizowanych w grudniu i w czerwcu, będących zwieńczeniem całego roku treningów.  Dla każdego z naszych małych kursantów jest to nie lada przeżycie i długo wyczekiwany moment by wejść na scenę w tiulowej spódniczce, zatańczyć i poczuć się jak prawdziwa primabalerina.

Prowadzący

Wybierz kurs

Balet 3-5 lat
trener:
Ula Dziurdzia
poziom:
First Step

Sobota, godzina 11:15-12:00, sala: Sala Mała (Korfantego 4)

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Nova S.C. Anna Marycz Andrzej Woźniak z siedzibą przy ul. Mroźnej 43 w Katowicach Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

godziny otwarcia: 16.30-21.00

 

Polski fundusz rozwoju