Taniec użytkowy

– swoboda i luz na każdej imprezie tanecznej!

To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w rytmach aktualnie królujących na naszych parkietach, niezależnie czy będzie to wesele, bal Sylwestrowy, studniówka  czy dyskoteka.

Umożliwia to ciekawie dobrany program kursu, odchodzący od standardowych założeń kursów tańca towarzyskiego , a stawiający za cel przede wszystkim uniwersalność uczonych kroków. Tak więc na zajęciach będzie dużo salsy w różnych jej odsłonach, tanga, rock and rolla, bluesa, ale przede wszystkim uniwersalnego tańca nazywanego discofox lub „ 2 na 1”. Na jego popularność składa się prostota, widowiskowość różnych obrotów i fantazyjnych figur , które  przyciągają uwagę i podziw oglądających. Można go zatańczyć do każdej muzyki , technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki -radości wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie. Krok podstawowy w różnych szkołach może być tańczony nieco inaczej, jednak cechą charakterystyczną disco jest liczenie – na 3 (raz, dwa, “dostaw”).

Uczestnicy mogą wpływać na  program kursu, zgłaszając instruktorowi swoje preferencje co do wyboru tańców i zakresu ich nauki. Jest to kurs elastyczny, który tworzycie Wy sami. Przeznaczony dla osób w każdym wieku, powinien być – naszym zdaniem – obowiązkowym etapem edukacji tanecznej każdego młodego człowieka.

UWAGA! kursy przy których nie widnieje data rozpoczęcia, już się rozpoczęły. Zapytaj o poziom grupy i dostępność miejsc: nova.krakow@novaszkolatanca.pl

Wybierz kurs

Taniec użytkowy/salsa I

data rozpoczęcia: 2024-04-09

Wtorek, godzina 21:00-22:00, sala: Sala taneczna

Środa, godzina 21:00-22:00, sala: Sala taneczna

Ola Siwek

Czwartek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala taneczna

poziom:
Początkujący Plus ( 3 miesiące +)

Wtorek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala taneczna

Taniec użytkowy/salsa III
poziom:
Średniozaawansowany ( II )

Środa, godzina 20:00-21:00, sala: Sala taneczna

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursach

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.
922):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych
osobowych przez “Nova” Anna Bełech nip 6762032208. w celu otrzymywania ofert marketingowych

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest “Nova” Anna Bełech nip 6762032208. z siedzibą
przy ul. Grabowskiego 11/5 31-126 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą
przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

ul. Grabowskiego 11

T:  +48 12/633 18 23